Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Стиль життя

Двічі на рік у Нью-Йорку проходить тиждень моди, що визначає майбутні модні тенденції. Цього разу я зніматиму цей захід своєю фотокамерою Olympus PEN E-PL9.
Я працюю з фотокамерою PEN уже майже два роки й тепер можу впевнено порекомендувати її. Фотокамера Olympus була зі мною в кількох незабутніх мандрівках, де я мала змогу вчитися, набиратися досвіду та знімати особливі миті. Ця фотокамера проста в користуванні й ідеальна для зйомки на ходу. Крім того, вона компактна й легка, а також це стильний аксесуар, що вдало доповнює мій імідж.
Тож приєднуйтеся до мене у Нью-Йорку! Дізнайтеся, що означає для мене тиждень моди та як я планую свій робочий день, адже цей захід — це не лише задоволення, а й своєрідна важка робота, хоча й пов’язана з модою.

Неділя.
Нью-Йоркський тижню моди, зустрічай мене! Зазвичай перший день присвячено збору одягу різних дизайнерів або приміркам перед початком показів. Однак цього разу плани змінилися. Окрім фотографування показів і заходів, нашою основною задачею було створення нових портфоліо та креативного вмісту для брендів-партнерів. Це означає, що треба встати о п’ятій ранку й залишатись активною та креативною до півночі.

Понеділок.
Планування — це половина роботи. Перш ніж вирушити до Нью-Йорка, ми з моїм агентом уже підготували розклад, щоб оптимізувати робочий процес. Мій досвід останніх років навчив мене, що для зйомки завжди бракує часу. А ще всі ми знаємо, що вміст — усьому голова, тому я виділила додатковий час для його створення.
Однак перш ніж знімати портфоліо, слід відвідати перший захід, запланований на цей день. Я на студії Spring Studios під час першої презентації модного дизайнера. Місце феноменальне, і його атмосфера посилює враження від колекції та загальну енергетику.

Вівторок.
Ще одна важлива подія — захід компанії Diesel. Цей бренд завжди презентує особливі моделі, а сама подія має унікальну енергетику, яка мені дуже подобається. Однак дістатися сюди вчасно зовсім непросто. Адже Нью-Йорк не можна уявити без транспортних заторів. Навіть якщо це змушує нервувати, я люблю напружену динаміку й гарячку, особливо під час Нью-Йоркських тижнів моди. У кінці захопливого дня, сповненого подій, зйомок і дорожнього руху, я засинаю об одинадцятій вечора.
Середа.
Сьогоднішній девіз — максимальна продуктивність упродовж останнього дня! Дві зустрічі вранці, один модний показ по обіді, а після цього — час бути продуктивною. Творча зйомка на вулицях Нью-Йорка вимагає нестандартного підходу. Знаходити творчі рішення мені допомагає моя фотокамера Olympus PEN.Четвер.

Час повертатися додому! Ми востаннє сидимо в одному з наших улюблених кафе, переглядаємо відзнятий матеріал і згадуємо події останніх двох днів. Зрозуміло одне — ми любимо це місто, яке змушує нас знаходити творчий підхід, навіть якщо це пов’язано зі значним стресом, хоча й позитивним. З моєю фотокамерою Olympus PEN Нью-Йоркський тиждень моди знову став незабутньою пригодою.
Але чому фотокамера Olympus PEN — ідеальний супутник протягом тижня моди?
Я поясню:
• нею легко користуватися навіть початківцям;
• бездоганно чіткі зображення;
• вбудовані модулі Wi-Fi та Bluetooth — зображення відразу передаються на ваш телефон через додаток, і ви можете легко ними поділитися;
• поворотний дисплей із сенсорним екраном;
• шістнадцять різних художніх фільтрів;
• вбудований розкладний спалах.


Окрім високої якості зображень, перевагою цієї фотокамери є широкий асортимент аксесуарів, які роблять цей багатофункціональний пристрій ще більш практичним і стильним під час участі в таких подіях, як Нью-Йоркський тиждень моди. У компанії Olympus знайдеться щось корисне на будь-який випадок: від сумки з м’якою підкладкою для зберігання фотокамери до елегантних наплічних сумок і ремінців різних кольорів, яскравих ремінців на руку і навіть клатчів для урочистих вечірок.
Фотокамера Olympus PEN E-PL9 вражає не лише своїм унікальним дизайном, а й своїми функціями. Що ще сказати? Я велика шанувальниця цієї фотокамери!

Автор і фотограф: Карін Тайгл

Галерея зображень

Усі знімки зроблено за допомогою такого обладнання