Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Стиль життя

Кожен хоче, щоб його фотографії в Instagram привертали увагу. Камера Olympus PEN має у своєму складі чисельні функції, які дають змогу легко створювати чудові зображення й завантажувати їх в Instagram. Ось кілька порад.

Витримуйте колірне оформлення

Звичайно, кожна окрема фотографія має бути гарною, але загальний вигляд вашої сітки в Instagram також важливий. Єдине колірне оформлення всіх фотографій допомагає вашому каналу виглядати як одне ціле. Наприклад, можна оформити всі зображення в холодних білих тонах або додати на них тепліші оранжеві й жовті відтінки. Камеру Olympus PEN можна налаштувати так, щоб автоматично задавати тон зображень (теплий чи трохи холодніший) у момент зйомки. Для цього натисніть кнопку MENU, виберіть значок COG і прокрутіть екран до параметра F – WB AUTO. Увімкніть або вимкніть збереження теплих кольорів.

Пам'ятайте про пропорції зображення

Щоб фід виглядав одностайно, усі знімки повинні мати однакові пропорції. Камера Olympus PEN підтримує зйомку з будь-якими пропорціями, зокрема 1:1 (квадрат), щоб точно компонувати зображення і не обрізати їх потім у фоторедакторі. Налаштувати пропорції можна на розширеній панелі керування. Натисніть кнопку ОК, і панель відобразиться в правій частині екрана, по центру. Виберіть значення 4:3, 16:9, 3:2, 1:1 або 3:4.
Зауважте: якщо ви знімаєте у форматі 4:3 або 3:4, то для завантаження фотографій в Instagram у портретному форматі (5:4) їх доведеться трохи обрізати. Отож, під час зйомки залишайте на зображеннях трохи місця для обрізання.


Використовуйте відкидний дисплей Olympus PEN

Камера Olympus PEN має одну дуже корисну річ, а саме відкидний дисплей. Щоб сфотографувати розкладку (флетлей), відкиньте дисплей у напрямку до себе і легко зробіть знімок згори. Тепер не треба витягувати шию, щоб зазирнути на екран.
Якщо ви фотографуєте страви в ресторані, відкиньте дисплей до себе і розкладіть його. Тепер можете підняти камеру високо над собою і скомпонувати кадр на екрані.
Якщо ви фотографуєте знизу, відкиньте екран угору. Тепер щоб сфотографувати своє взуття чи вуличну сцену з рівня бруківки, вам не треба нахилятися аж до самого низу.
Також дисплей відкидається повністю вниз, і це дуже зручно для зйомки селфі. Функція електронного портрета в режимі АВТО пом'якшує колір шкіри. Крім того, ви можете натиснути кнопку спуску затвора на сенсорному екрані Olympus PEN, і камера дасть вам 2 секунди для вибору правильної пози, перш ніж зробити знімок.

Навчіться користуватися композиційною сіткою

Композиційна сітка – це ще одна корисна функція Olympus PEN для Instagram. Щоб увімкнути її, натисніть кнопку MENU, потім COGS і виберіть MENU C1 – DISPLAYED GRID. Якщо для вас головне – симетрія, спробуйте перший варіант сітки. А якщо об'єкт завжди перебуває в центрі зображень вашого каналу, то найкраще підійде сітка 4 або 5. Сітка 6 (дві лінії вгорі та внизу) допомагає витримувати лінію горизонту під час зйомки пейзажів. Поекспериментуйте з композиційною сіткою, і вона допомагатиме вам робити ідеальні знімки для своєї сторінки в Instagram.

Пересилайте фотографії на телефон за допомогою Wi-Fi

Камера Olympus PEN має вбудовану функцію Wi-Fi. За допомогою додатка Olympus OI.Share ви можете підключити камеру Olympus PEN до телефона, щоб швидко переслати фотографії й завантажити їх в Instagram. Просто натисніть "Імпорт фотографій", виберіть фотографії й натисніть "Імпортувати". Фотографії будуть передані на телефон, звідки ви зможете одразу завантажити їх на свою сторінку в Instagram.
Це лише кілька підказок, як камера Olympus PEN допомагає покращити сторінку в Instagram та швидко й легко обмінюватися найкращими фотографіями за допомогою додатка.
Чекайте на нові рекомендації щодо використання камери Olympus PEN

Автор і фотограф: Дебс Стабінгтон

Галерея зображень

Усі знімки зроблено за допомогою такого обладнання