Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Дика природа

Я в захваті від об’єктивів Olympus M.Zuiko PRO! Тримаючи об’єктив Olympus M.Zuiko PRO в руках, ви відразу бачите, що маєте справу з високоякісним продуктом. Об’єктиви Olympus M.Zuiko PRO — це вражаюча якість оптики, відмінна якість зображення, швидке й точне автофокусування, а також надвисока якість механічних елементів. Корпус і байонет виготовлені з металу та мають герметичний захист від пилу, води й морозу. У поєднанні з моделями OM-D цей універсальний продукт прослужить дуже довго.

Візьмімо за приклад об’єктив M.Zuiko 40-150mm F2.8 PRO. Хіба хтось із інших виробників може похвалитися такою крутою блендою об’єктива? Навряд чи! В інших продуктах бленду об’єктива потрібно зняти, перевернути та знову прикріпити до об’єктива. А тут усе, що треба зробити, — це злегка повернути її ліворуч, а тоді потягнути назад, щоб об’єктив знову став маленьким. — «Справжня магія!»

Перемикання між ручним і автоматичним фокусуванням виконується з фантастичною легкістю — потрібно просто потягнути кільце об’єктива вперед або назад, залежно від ситуації. Вага, безперечно, є ще однією перевагою. Завдяки розміру датчика ми можемо випускати невеликі, легкі, компактні та світлосильні об’єктиви.

5-осьова стабілізація зображення фотокамери та стабілізатор об’єктива дають змогу фотографувати з рук з витримкою дві секунди! Саме це робить модель OM-D особливою, адже така комбінована стабілізація, що дає змогу фотографувати з витримкою дві секунди й навіть довшою — справді унікальна в цій галузі. Крім того, система автофокусування чудово працює в темряві й об’єктив фокусується миттєво.

Я спитав свого друга, що він думає про об’єктив Olympus M.Zuiko PRO. Ось, що він відповів: «Коли у 2017 році я придбав свій перший об’єктив PRO — Olympus M.Zuiko 7-14mm F2.8 PRO — це відкрило для мене безліч нових можливостей у фотографії. Насамперед через надзвичайно високий технічний рівень, що значно розширював практичні можливості. Завдяки малій фокусній відстані й великій діафрагмі в поєднанні з відмінною роздільною здатністю в усіх частинах зображення цей об’єктив підходить для будь-яких ситуацій. Це означає, що я можу брати цей витончений і компактний об’єктив у свої екстремальні походи, а також використовувати його як у складних погодних умовах, так і для зйомки важливих заходів».

Насамкінець хочу навести цитату: «Натовп аплодуватиме феєрверку, але не сходу сонця» (Фрідріх Геббель).

Автор і фотограф: Хейреттін Білгін

Галерея зображень

Усі знімки зроблено за допомогою такого обладнання