Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Місто й подорожі

У минулі роки система Olympus OM-D виявилася для мене прекрасною партнеркою в експедиціях та складних турах. Попередня модель системи OM-D вже була зі мною в Болівії, Перу, північній Швеції та Альпах. Навіть дощ, град, температури до -35°C та висота до 5500 метрів ніколи не становили проблем для цієї неймовірної системи. Перш за все, відносно невеликий розмір і мала вага порівняно з камерою DSLR, включно з усім обладнанням, завоювали мою душу фотографа. Завдяки легкій вазі всієї системи я зміг узяти в наступну подорож у гори більше об'єктивів, наприклад телеоб'єктив.Підсумую три необхідні вимоги до камери в складних турах: гнучкість, надійність і ефективність.
Тест нової Olympus OM-D E-M5 Mark III відбувся під час подорожі регіонами навколо Цугшпітце та Саксонської Швейцарії – ці два пейзажі належать до найкрасивіших і найприголомшливіших у Німеччині. Мій маршрут починався біля Айбзее, гірського озера, розташованого точно навпроти найвищої в Німеччині гори Цугшпітце.
Кращих умов для експерименту годі було й чекати. Страшенно дощило, і мені було дуже цікаво, чи зможе E-M5 Mark III вистояти за такої погоди так само добре, як E-M1 Mark II. Перейду відразу до відповіді – так! Дощ не становив жодної проблеми. Камера працювала дуже добре, волога абсолютно не шкодила їй, навіть якщо я носив її через плече та просто на неї лив сильний дощ.На місці, визначеному для зйомки, я поставив камеру на штатив, щоб перевірити режим HiRes, який я вже легко використовував з іншими моделями. Уважний перегляд результатів на комп'ютері вразив мене деталями необроблених файлів. Фотографії, зроблені без HiRes, здивували рівнем деталізації та реалістичністю кольорів.

На іншому місці зйомок, в ущелині Партнахкламм, я залишив рюкзак і взяв із собою лише об'єктив M.Zuiko Digital ED 7–14 мм F2.8 PRO. Навіть за поганого освітлення в ущелині камера працювала дуже добре, а ширококутний об'єктив зміг ідеально зафіксувати всю глибину ущелини на одному знімку. Мене найбільше вразило те, наскільки ефективна система стабілізатора зображення: вона дає змогу знімати з витримкою 1/2 секунди вручну. Тож я міг використовувати доволі низьку чутливість ISO навіть без штатива. На одну річ менше носити.

Під час підйому легка вага знову виявилася перевагою. З M.Zuiko Digital ED 7–14 мм F2.8 PRO та M.Zuiko Digital 12–40 мм F2.8 PRO мені вдалося сфотографувати все заплановане й уникнути перевантаження.

Зрештою, можна сміливо сказати, що нова Olympus OM-D E-M5 Mark III більш ніж успішно пройшла мій тест і виявилася надійним інструментом. Дощ і пил не шкодили її роботі, і мою творчість ніщо не обмежувало. Я цілком можу покластися на цю систему.

Автор і фотограф: Даніел Ернст

Галерея зображень

Усі знімки зроблено за допомогою такого обладнання