Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Тримайте фотокамеру у добрій формі

Оскільки ми застосовуємо лише матеріали найвищої якості, фотокамери Olympus роками даруватимуть радість безвідмовного і приємного користування. Якщо ж у Вас виникнуть проблеми, Olympus може швидко і професійно полагодити фотокамеру. Будь ласка, звертайтеся до нашої ремонтної служби по додаткову інформацію..

Виберіть тему

Чищення фотокамери

Корпус
Витирайте обережно м’якою тканиною. При значному забрудненні слід намочити тканину у слабкому мильному розчині та добре віджати. Витріть фотокамеру вологою тканиною, а потім висушіть за допомогою сухої тканини. Після використання на пляжі очистіть фотокамеру тканиною, змоченою у чистій воді і добре віджатою.

Об’єктив
Здувайте пил з об’єктива спеціальною повітродувкою, що є у продажу. Нанесіть невелику кількість рідини для чищення об’єктиву на спеціальний папір для чищення та обережно витріть об’єктив.

РК-монітор
Обережно витирайте м’якою тканиною.

Карта, акумулятор і зарядний пристрій
Обережно витирайте сухою тканиною.

Увага
Не застосовуйте сильних розчинників, як от бензину та спирту, та тканин з хімічною обробкою.
Перед чищенням обов’язково вийміть акумулятор або відключіть мережний адаптер.
Якщо залишити на об’єктиві бруд або вологу, на поверхні може утворитися плісень.

Конденсація всередині фотокамери

Що таке конденсація?
Якщо на вулиці холодно, пара води у повітрі різко охолоджується і перетворюється на краплі води. Конденсація відбувається, коли фотокамеру раптово внести з холодного повітря у теплу кімнату..

Щоб запобігти конденсації
Коли Ви раптово вносите фотокамеру з холодного місця у тепле, покладіть її у пластиковий пакет і закрийте його якомога герметичніше. Залиште фотокамеру у пакеті приблизно на годину, доки вона не нагріється до температури оточення.

Storing the camera

If you do not intend to use the camera for a long time, remove the battery and card and store the camera in a cool, dry, well-ventilated place.You should occasionally load the battery and operate the camera to keep it in working order.