Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 
Дізнатися
 
 

Tough! TG-Tracker

Незамінна супутниця навіть
під час найактивніших пригод
«Відмінна помічниця навіть для найнебезпечніших пригод»

Вловіть момент, як ви підкорюєте високогірну вершину, океанську хвилю або гірськолижний спуск… Надійна та проста у використанні фотокамера TG-Tracker для активного відпочинку здатна впоратися навіть із надскладним завданням і готова до зйомки неперевершених відео та фотографій у найсуворіших умовах.

«Відмінна помічниця навіть для найнебезпечніших пригод»

Вловіть момент, як ви підкорюєте високогірну вершину, океанську хвилю або гірськолижний спуск… Надійна та проста у використанні фотокамера TG-Tracker для активного відпочинку здатна впоратися навіть із надскладним завданням і готова до зйомки неперевершених відео та фотографій у найсуворіших умовах.

«Це ніби заново пережити захопливі відчуття від пригод»

Відео у форматі 4K, потужний процесор обробки зображення, 5-осьова система стабілізації та об’єктив із надшироким кутом огляду – ось лише основні переваги цієї фотокамери для активного відпочинку. Модель TG-Tracker гарантує виняткову простоту керування під час записування відео, тож ви зможете повністю поринути у вир подій нового досвіду.

«Чудовий спосіб записати свої досягнення, а потім переглянути їх»

Фотокамера TG-Tracker запише дані про всі ваші досягнення та невпинно супроводжуватиме вас у пригодах. Ведення детального журналу дасть змогу глибоко проаналізувати ключові події, а система датчиків керування OLYMPUS лише допоможе вам у цьому.

 •  
  Знайомтесь із серією Tough!
 •  
  Відео надвисокої якості у форматі 4K
 •  
  Досягайте поставлених цілей

Незамінні функції TG-Tracker

 • Властивості серії Tough

  Нова фотокамера TG-Tracker створена для найсуворіших умов експлуатації: вона зберігає властивості водонепроникності на глибині до 30 м, витримує низькі температури до –10 °C, падіння з висоти до 2,1 м і навантаження до 100 кг, а також захищена від пилу. Високотехнологічна конструкція зовнішнього оздоблення та внутрішніх деталей, а також запатентована компанією OLYMPUS система герметичного ущільнення гарантують вражаючу стійкість і водонепроникність.

  • 2,1 м

  • 30 м

  • 100 кг

  • -10 °C

 • Система датчиків керування

  Під час відео- та фотозйомки в найсуворіших умовах система відстеження з п’яти датчиків здатна вловити кожну деталь навколишнього світу й передати всі ваші відчуття. Система GPS, компас, датчик прискорення, барометр і термометр відстежують ваші дії, що дає змогу залишити згадку про пригоду в найменших подробицях. Ідеально підходить для реєстрації власних досягнень у складних умовах активного відпочинку.

 • Знімайте пам’ятні моменти, записуйте дані про них і діліться з іншими

  Переносьте зображення та відеозаписи, а також дані про них на смартфон і в програму OI.Track App. Швидко стежте за власним прогресом і досягненнями, переходячи між даними в журналі подій для знімків і відеозаписів. А в безкоштовній програмі OI.Share App можна легко імпортувати фотографії пригод на мобільний пристрій, щоб ділитися ними з друзями в соціальних мережах. Більше того, використовуйте свій пристрій як пульт для віддаленого керування налаштуваннями та функціями фотокамери TG-Tracker.

 • Відео у форматі 4K та об’єктив із надшироким кутом огляду

  Зйомка відео у форматі 4K та об’єктив із надшироким кутом огляду дають змогу відобразити подію в найдрібніших деталях. Фотокамеру оснащено об’єктивом із надшироким кутом повноцінного огляду у 204°, тому, переглядаючи готові знімки, ви ніби поринете в спогади.

Додаткові функції
 • 5-осьова система стабілізації зображення

  Фотокамера TG-Tracker оснащена вражаючою 5-осьовою системою стабілізації зображення, яка компенсує будь-яке розмиття. Отримайте абсолютно плавні відеозаписи навіть під час їзди пересіченою місцевістю.

 • Відкидний РК-дисплей із діагоналлю 1,5"

  Завдяки кольоровому РК-дисплею із діагоналлю 1,5" та роздільною здатністю 115 200 точок ви завжди будете в центрі подій. Просто відкиньте дисплей і знімайте у будь-якій ситуації.

 • Відео у форматі 4K

  Знімайте відео у форматі 4K за допомогою фотокамери TG-Tracker із запатентованою технологією обробки зображення OLYMPUS, і ви отримаєте яскраві й деталізовані знімки та відеозаписи без зайвих шумів.

 • Потужне підсвічування

  Високоінтенсивне вбудоване підсвічування для зйомки в складних умовах низького освітлення. Світловий потік у 60 люменів здатний протягом однієї хвилини підсвічувати в суцільній темряві на відстань 3,5 м. Завдяки системі швидкого реагування ви зможете на короткий час підсвітити об’єкти зйомки, щоб отримати чудові реалістичні знімки.

 • Інтервальна відеозйомка

  У режимі інтервальної відеозйомки можна знімати неперевершені сходи сонця, зміни погодних умов або унікальну послідовність подій, щоб отримати відеозаписи з особливим ефектом сповільнення. Крім того, цей режим чудово підходить для трансляції онлайн.

 • Циклічний запис

  Увімкнувши режим циклічного запису, ви зможете безперервно записувати відео, доки не заповните карту пам’яті або не розрядите акумулятор. Кожен файл буде довжиною 29 хвилин, тому ви зможете легко знаходити потрібні моменти й редагувати свої записи.

 • Датчик занурення під воду

  Фотокамера TG-Tracker автоматично виявляє, коли її користувач занурюється під воду. На глибині понад 50 см вона переходить в оптимальний режим підводної зйомки, а ви в цей час можете цілковито зосередитися на неперевершеній красі глибоководного світу.

 • Потужний акумулятор

  Потужний літій-іонний акумулятор високої ємності дає можливість безперервно записувати відео протягом тривалого часу.

 • Рукоятка та адаптер

  Прикріпіть до фотокамери надійну рукоятку, щоб легко знімати об’єкти з будь-якого ракурсу, навіть у найекстремальніших ситуаціях. А за допомогою перехідного адаптера можна без проблем під’єднувати аксесуари сторонніх виробників, щоб створювати необмежені можливості для зйомки.

Технічні характеристики Tough! TG-Tracker

Технічні характеристики Tough! TG-Tracker
 • test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
  test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
 • storelocator

  Де купити

  Надаєте перевагу персональному обслуговуванню? Швидко знайдіть найближчого дилера компанії OLYMPUS у будь-якому куточку світу.

  Пошук дилера
   
   
 • cart

  Купити онлайн

  Скористайтеся послугами нашого цілодобового інтернет-магазину: придбайте новий продукт OLYMPUS вже сьогодні.

  Купити онлайн
   
   
Подовжте гарантійний термін свого продукту

Приєднайтеся до програми MyOLYMPUS і подовжте гарантійний термін деяких своїх зареєстрованих продуктів.

Зареєструвати зараз
 
 
Служба підтримки клієнтів

У списку нижче виберіть питання, з яким ви хочете звернутися до служби підтримки.