Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

TG‑6

Витривала продуктивність.
Жодних компромісів.
 • Виняткова якість зображення й відео.
 • Різноманітні режими підводної зйомки
 • Надзвичайна надійність і ефективність

Досліджуйте світ

з новою камерою Tough!

Беріть TG-6 і відправляйтеся назустріч пригодам. За допомогою цієї камери ви зможете робити вражаючі знімки за будь-яких умов. Використовуйте різноманітні аксесуари, щоб підготувати камеру Tough до найскладніших випробувань.

Камера TG-6 водонепроникна до 15 м, витримує падіння з висоти 2,1 м, захищена від пилу, низьких температур (до -10°C) і ударів, а також має протитуманне покриття.

Ідеальні спогади про кожен момент життя

У найшаленіших пригодах ви ніколи не знаєте, що на вас чекає в наступну мить. Поєднання об’єктива F2 з високою роздільною здатністю, процесора TruePic VIII і датчика зображень на 12 мегапікселів – це ваша свобода фотозйомки у високій якості за будь-яких умов. Навіть при поганому освітленні ваші фотографії завжди залишатимуться яскравими та красивими.

Не пропустіть бажаний кадр

Якщо натиснути кнопку спуску затвора наполовину, функція Pro Capture запустить зйомку й буферизацію зображень із частотою 10 кадр./с. Щойно ви натиснете кнопку повністю, розпочнеться безперервна зйомка. Така технологія дає змогу отримати кадри, які до цього здавалися недосяжними.

Ідеальний баланс

З фотокамерою TG-6 ви зможете знімати навіть у найменш сприятливих умовах освітлення з великою диференціацією світлотіньових ділянок на фотографії: режим HDR поєднує 4 кадри з різними експозиціями в єдине зображення з ідеальним балансом між підсвічуванням і затемненням. Завдяки цьому можна передати драматизм знімка, граючи зі світлом і тінню та створюючи відмінний баланс чорного й білого.

 • ВИСОКА ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ

 • PRO CAPTURE

 • HDR

Поділіться своєю пригодою

Додатковий контроль: додаток OI.Share дає змогу використовувати смартфон як пульт дистанційного керування й одразу обмінюватися знімками за допомогою вбудованої функції Wi-Fi.

Система датчиків для визначення навколишніх умов

Завдяки вбудованій системі датчиків для визначення навколишніх умов, яка автоматично відстежує ваші переміщення, ви завжди знатимете, де було зроблено знімки. Додаток OI.Track об’єднує дані GPS, компаса, манометра і температури.

Неймовірно яскраві спогади

Створюйте вражаючі детальні записи важливих моментів життя. Знімайте відео у форматі 4K, а потім монтуйте фільми Full HD з частотою 120 кадрів на секунду.

Пірнайте разом із TG-6

Що там під водою? Герметичною камерою TG-6 можна користуватися на глибині до 15 м без жодного додаткового обладнання.

Занурюйтеся глибше

Хочете піти ще далі? Футляр для підводної зйомки PT-059 дає змогу використовувати камеру TG-6 на глибині до 45 м. Також ми пропонуємо широкий асортимент додаткового обладнання для розширення можливостей цієї камери.

Закарбуйте на знімках неперевершені підводні світи

Вибирайте один із трьох режимів балансу білого для підводної зйомки, щоб «оживити» свої знімки, на якій би глибині ви їх не робили. Режим «Мілина» (для глибини до 3 м) покращує відтінки червоного, а «Середня глибина» (3–15 м) і «Глибокі води» (15 м) – відтінки синього.

Мікроскопічний режим для підводної зйомки

Пориньте в глибоководний світ, наблизившись до нього якомога більше: мікроскопічний режим для підводної зйомки забезпечує великі плани на відстані до 1 см до об’єктива, тому ви зможете передати навіть найменші деталі.

Режим HDR для підводної зйомки

Режим HDR для підводної зйомки створює ідеальний баланс яскравих і темних ділянок на знімку, забезпечуючи плавніші переходи між чорним і білим кольорами. У результаті ви отримуєте вражаючі кадри підводного світу із широким діапазоном динаміки кольорів.

 • БАЛАНС БІЛОГО ПІД ВОДОЮ

 • МІКРОСКОПІЧНИЙ РЕЖИМ

 • ПІДВОДНИЙ РЕЖИМ HDR

Фотографуйте найніжнішу красу

Можливості людського ока обмежені, але режим мікроскопа дає змогу фотографувати об’єкти на відстані всього 1 см. За допомогою гнучкого важеля масштабування можна встановити максимальний коефіцієнт збільшення зображення на екрані 44,4х. Ефективність макрозйомки зростає завдяки світлодіодному індикатору LG-1 і розсіювачу світла спалаху FD-1.

Фокусуйтеся на найважливішому

Камера TG-6 дає змогу виконувати фокусування залежно від ситуації. Завдяки потужним режимам «Режим суміщеного фокусування» і «Брекетинг фокусування» ви можете помістити у фокус увесь кадр чи створити ширшу глибину фокуса пізніше.

Фінальний штрих вашої подорожі

Іноді так хочеться на хвилинку зупинитися та поринути в спогади. Зображення RAW можна відредагувати за допомогою програми Olympus Workspace і роздрукувати на папері, щоб зберегти назавжди.

Два кольори

Камера TG-6 випускається в чорному й червоному оформленні. Виберіть колір, який вам більше до вподоби.

Зручне тримання

Фронтальна частина камери TG-6 створена таким чином, щоб її було зручно тримати в будь-яких умовах, навіть під час прогулянки на природі.

Кнопка фіксації аксесуарів

Ця кнопка дає змогу надійно зафіксувати встановлений на камері аксесуар, наприклад світодіодний індикатор, розсіювач світла спалаху, конвертер типу «риб’яче око» чи телеконвертер. Не бійтеся носити камеру зі встановленими аксесуарами.

Диск керування/важіль масштабування

Конструкція важеля масштабування дає змогу керувати камерою TG-6 навіть у рукавицях чи під час катання на лижах. За допомогою диска керування можна легко налаштовувати параметри зйомки, наприклад корекцію експозиції.

Лінії сітки для компонування кадру

Лінії сітки на дисплеї TG-6 допомагають оптимально ділити кадр Ви можете вибрати стандартну сітку або золотий перетин.

Різні режими експозиції та спеціальні налаштування

На додачу до вже знайомих програмних режимів і режимів із пріоритетом діафрагми, на диску є режим відео для швидкого доступу до різних параметрів відеозйомки.

Зробіть свою пригоду більш захоплюючою
 • test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
  test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
 • storelocator

  Де купити

  Надаєте перевагу персональному обслуговуванню? Швидко знайдіть найближчого дилера компанії OM Digital Solutions у будь-якому куточку світу.

  Пошук дилера
   
   
 • cart

  Купити онлайн

  Скористайтеся послугами нашого цілодобового інтернет-магазину: придбайте новий продукт OLYMPUS вже сьогодні.

  Купити онлайн