Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Tough! TG-5:

Надійний супутник у найважчих подорожах.

"Я знаю, що з цією фотокамерою я отримаю найкращу якість зображень навіть в умовах складного освітлення під водою."

Екстремальні подорожі майже завжди супроводжуються складними умовами освітлення – від арктичних сутінків до підводного світу. Здатність фотокамери справлятися з недостатнім освітленням – ключовий фактор для отримання чудових знімків. Новий швидкий і надчутливий датчик зображень разом із графічним процесором TruePic VIII, який також використовується в нашому флагмані, забезпечує найкращу якість знімків із розширеним динамічним діапазоном і покращеним часом відгуку.

"Мандруючи дикими лісами, піднімаючись на пагорби, які відкриті всім вітрам, досліджуючи арктичні печери – система датчиків цієї фотокамери стане незамінним супутником на будь-якій ділянці маршруту."

Безкоштовна програма OI. Track дає змогу пов’язувати дані GPS, компаса, манометра й термометра з відео та фото безпосередньо у фотокамері та передавати їх на смартфон або планшет через Wi-Fi.

"Звичайна фотокамера запотіває в разі зміни температури, наприклад, коли з холодного альпійського повітря заходиш у затишне тепло рубленої хатинки. TG-5 залишає цю проблему в минулому."

Подвійне захисне скло об’єктива чудово доповнює переваги серії Tough. Через сильні зміни температури можливе утворення конденсату на лінзі об’єктива. Подвійне захисне скло запобігає запотіванню навіть у разі дуже різких перепадів температур. Тепер ви можете продовжувати зйомку незалежно від погоди.

 •  
  Найкраща якість зображень
 •  
  Система датчиків
 •  
  Виняткова надійність

Якісна зйомка об’єктів, що рухаються

Щоб рух виглядав природно, потрібно зняти кожну деталь у відповідний момент. Завдяки передовим технологіям TG-5 зробити це дуже просто. Високошвидкісний процесор TruePic VIII дає змогу записувати з неймовірною роздільною здатністю 4K і створювати відео у форматі full-HD в уповільненому режимі з частотою 120 кадр/сек. Відтворюйте динаміку кожного моменту і фотографуйте захоплюючі краєвиди з неймовірно високою чіткістю.

Чудова зйомка крупним планом

Мрієте робити детальні фотознімки крихітних об’єктів, які неможливо побачити неозброєним оком?
Удосконалена система Variable Macro (чотири режими: мікроскоп, надточне керування, брекетинг фокусування, суміщення фокуса) із максимальним збільшенням зображення 7х* дає таку можливість. У режимі мікроскопа можна фотографувати об’єкти на відстані 1 см. У режимі надточного керування за допомогою важеля масштабування можна встановити максимальний коефіцієнт збільшення зображення на екрані 44,4х.
Світлодіодний індикатор LD-1 і розсіювач світла спалаху FD-1 (додаткові аксесуари) допомагають повністю розкрити потенціал системи Variable Macro. Ваші знімки крупним планом виглядатимуть так, ніби ви дивитеся через мікроскоп.

*Еквівалент плівки 35 мм

Заново переживайте найкращі моменти життя

Записуйте чудові відео з роздільною здатністю 4K і відео для вповільненого відтворення разом з інформацією системи відстеження та легко обмінюйтеся ними з іншими людьми.
Імпортуйте дані датчиків для визначення навколишніх умов (компас, манометр, температура тощо) і зображення з камери TG-5 на смартфон за допомогою функцій Wi-Fi та OI.Share, а потім використовуйте безкоштовний додаток Olympus Image Track (OI.Track), щоб з’єднати їх у відео з накладенням даних системи відстеження.
Обмінюйтеся своїми спогадами з друзями.

Розширюйте можливості камер Tough

Величезний асортимент аксесуарів для TG-5 дає змогу реалізувати будь-які творчі задуми під час фотографування об’єктів, які рухаються.
Вибирайте чохли, світлодіодні індикатори, спалахи, конвертери типу «риб’яче око», телеконвертери і футляри для підводної зйомки.
Розкрийте свій творчий потенціал і створюйте неперевершені знімки.

Це також може зацікавити вас
 • test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
  test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
 • storelocator

  Де купити

  Надаєте перевагу персональному обслуговуванню? Швидко знайдіть найближчого дилера компанії OLYMPUS у будь-якому куточку світу.

  Пошук дилера
   
   
 • cart

  Купити онлайн

  Скористайтеся послугами нашого цілодобового інтернет-магазину: придбайте новий продукт OLYMPUS вже сьогодні.

  Купити онлайн