Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

Поділіться натхненням

OLYMPUS PEN E-PL8
 •    
Дизайн </br>
мрії

Високотехнологічний шедевр

Шукаєте натхнення? Новинка OLYMPUS
PEN E-PL8 стане вашою особистою музою. Стильна цифрова фотокамера, виконана в модному відтінку коричневого, а також в інших класичних кольорах – це просто високотехнологічний шедевр поточного року! Сучасний дизайн поєднав у собі простоту функціональності з класичними вигинами корпусних деталей і шкіряним оздобленням поверхонь, яке гарно контрастує з високоякісним металом, тож модель E-PL8 просто сяятиме у ваших руках. Ремінці з нашої модної колекції аксесуарів підібрані під кольори корпусного оздоблення, тому ця професійна фотокамера влучно пасуватиме до вашого стилю та стане об’єктом заздрощів усіх навколо.

Дизайн
мрії

Проявіть свою індивідуальність

Проявіть свою індивідуальність

Усі обожнюють селфі! При цьому якщо ви хоча би раз намагалися зняти гарний автопортрет, то будете знати, що селфі – це художня форма, яку важко передати на фотографії. З новою фотокамерою OLYMPUS PEN E-PL8 ваші автопортрети виглядатимуть неперевершено з першого ж кадру. Просто відкиньте сенсорний екран, і ця бездзеркальна фотокамера автоматично перейде в режим зйомки селфі. Чудові знімки та жодних дивних поз у спробах потрапити в кадр!

Тепер ви навіть можете знімати себе в повний зріст, щоб показати всім підібране вбрання. Підключіть компактну фотокамеру до смартфона, і вона стане незамінною й водночас привабливою помічницею у фотозйомці, про яку так довго мріяли прихильники серії PEN.

Досконаліші селфі

Відтворіть свою пристрасть у фотографії

М’яке світло, яке оповиває з любов’ю розставлені об’єкти; пластиковий стаканчик із кавою, перетворений на витвір мистецтва; кулінарні шедеври, якими ви прагнете поділитися з іншими прихильниками фотокамер серії PEN і з усім світом. Відтворіть свою пристрасть у фотографії, знятій на фотокамеру OLYMPUS PEN E-PL8, і поділіться з іншими найчарівнішими моментами свого життя. Ознайомтеся з порадами для користувачів фотокамер серії PEN, щоб дізнатися, як це зробити. Застосовуйте художні фільтри, які надихнуть вас на творчий підхід і допоможуть виразно передати настрій кожного знімка. А можливість переглядати ефекти художніх фільтрів у режимі Live View дає змогу миттєво вибрати потрібну концепцію.

Досконаліші селфі

Надихаючий творчий підхід

Надихаючий творчий підхід

ВАШЕ СЕРЦЕ СПОВНЕНЕ ЛЮБОВІ ДО МОДИ ТА СТИЛЮ?

Отримуйте натхнення і розпочинайте власний творчий шлях із камерою PEN.

Хочете робити вражаючі фото для своєї сторінки в соцмережі, покращити навички фотозйомки чи дізнатися більше про нашу систему? У нас є матеріали, які вам потрібні.

Ознайомитися  
Оживіть найкращі моменти свого життя

Оживіть найкращі моменти свого життя

Іноді проста фотографія може розповісти більше, ніж тисячі слів. А один короткий відеоролик вартує більше, ніж сотні фотознімків. У житті часто трапляються моменти й події, які ми хочемо неодмінно записати на відео. Розширені функції відеозйомки дають змогу знімати відео у форматі HD, поєднувати кілька коротких фрагментів у фільми, додавати до них музичний супровід і за бажанням ділитися готовим матеріалом з іншими за допомогою смартфонів.

Ділися прекрасним

Ділися прекрасним

Діліться пам’ятними моментами свого життя й насолоджуйтеся їх переглядом разом із друзями. Нову фотокамеру OLYMPUS серії PEN оснащено вбудованим модулем Wi-Fi і програмою OLYMPUS Image Share, які дають змогу ділитися емоціями з друзями та читачами ваших дописів, де б ви не перебували. Розмістіть високоякісні знімки у своєму профілі Facebook і на своїй сторінці в Instagram, щоб додати вашим сторінкам у соціальних мережах більше індивідуальності.

Це також може зацікавити вас
 • test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Дізнатися
   
   
  test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Дізнатися
   
   
 • storelocator

  Де купити

  Надаєте перевагу персональному обслуговуванню? Швидко знайдіть найближчого дилера компанії OLYMPUS у будь-якому куточку світу.

  Пошук дилера
   
   
 • cart

  Купити онлайн

  Скористайтеся послугами нашого цілодобового інтернет-магазину: придбайте новий продукт OLYMPUS вже сьогодні.

  Купити онлайн
   
   

Подовжте гарантійний термін свого продукту

Приєднайтеся до програми MyOLYMPUS і подовжте гарантійний термін деяких своїх зареєстрованих продуктів.

Зареєструвати зараз
 
 

Служба підтримки клієнтів

У списку нижче виберіть питання, з яким ви хочете звернутися до служби підтримки.