Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

PEN E-PL7 – це справжня перлина.

Новий акцент мого стилю

Шопінг у Парижі або Мілані - це щось неймовірне. Мені особливо подобається елегантний одяг, золоті та вишукані аксесуари, оскільки вони підкреслюють мою жіночність. Саме про це я думала, коли купувала фотокамеру PEN E-PL7. Вона ідеально підкреслює мій ефектний стиль. Її тонкий силует, білий блискучий корпус і незвичайна рукоятка доповнюють мій елегантний вигляд. Вона привертає увагу, де б я не була.

СТИЛЬ

Вишуканий вигляд

Де б я не була, я маю виглядати ідеально – елегантно та стильно. Фотокамера PEN E-PL7, створена з високоякісного металу в поєднанні зі шкіряним чохлом, перевищила всі мої очікування. Чудово поєднуючись із моїми вишуканими аксесуарами, фотокамера прекрасно поміщається в сумочку завдяки компактному розміру. Кожна деталь – дизайн рукоятки, розміщення перемикачів – створена, щоб надати мені впевненості в тому, що я завжди виглядаю елегантно.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Відкрийте свої творчі здібності!

Ніколи не знаєш, яка зустріч чекає тебе під час покупок або в кафе. З камерою PEN E-PL7 я завжди готова. Знімати автопортрети надзвичайно легко завдяки РК-дисплею, який потрібно лише нахилити вниз. Таким чином руки не потрапляють у кадр. А весь набір потрібних функцій забезпечує отримання чітких і красивих зображень.

Краса

ВАШЕ СЕРЦЕ СПОВНЕНЕ ЛЮБОВІ ДО МОДИ ТА СТИЛЮ?

Пориньте у світ краси завдяки фотокамерам OLYMPUS PEN

Знайдіть натхнення у спілкуванні з нашими Європейськими блоґерами, ознайомтеся з цікавими історіями та станьте частиною Покоління OLYMPUS PEN.

Ознайомитися  

Демонстрація фотографій

Зробивши чудові знімки за допомогою фотокамери PEN E-PL7, я відразу можу ділитися ними з друзями та читачами свого блогу, використовуючи мережу Wi-Fi. Мені не потрібні масивні кабелі: я просто передаю знімки на мобільний телефон і публікую їх онлайн. Ось і все!

Творчий підхід

Мої творчі здібності не обмежуються обізнаністю у світі моди. Завдяки 14 художнім фільтрам і 9 художнім ефектам камери PEN E-PL7 я можу повністю проявити себе. Мені особливо подобаються фільтри «Вінтаж» і «Часткове забарвлення». Вони надають моїм фотографіям особливого стилю.

Часткове забарвлення

Вінтаж

Подовжте гарантійний термін свого продукту

Приєднайтеся до програми MyOLYMPUS і подовжте гарантійний термін деяких своїх зареєстрованих продуктів.

Зареєструвати зараз
 
 
Служба підтримки клієнтів

У списку нижче виберіть питання, з яким ви хочете звернутися до служби підтримки.

Це також може зацікавити вас