Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

ІДІТЬ ЗА ПРИСТРАСТЮ, ТА НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ЯКІСТЬ

ЯКІСТЬ – ЦЕ НАША ІДЕОЛОГІЯ

Фотокамера PEN E-PL10 – це поєднання естетики, класичного дизайну та високопродуктивних технологій. Опануйте новий рівень фотомистецтва. Компактна конструкція та простота у використанні роблять цю модель незамінним компаньйоном, музою для вашого натхнення й стильним аксесуаром. Ідіть за пристрастю, та не забувайте про якість.

 • ІДІТЬ ЗА ПРИСТРАСТЮ, ТА НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ЯКІСТЬ

  Покоління фотокамер PEN гарантують найвищу якість зображення, яка повністю задовольнить усі ваші очікування. Навіть знімки в складних умовах, як-от уночі, більше не будуть для вас випробуванням. Закарбуйте спогад із чудовим ефектом «боке», з яким ваші фотографії вирізнятимуться з-поміж звичайних кадрів на смартфоні.

 • З простим та інтуїтивним керуванням фотокамерою E-PL10 ви не пропустите жодного кадру. Швидке автофокусування та сенсорний екран дають змогу зробити знімок у ПОТРІБНИЙ момент. А вбудований відкидний екран забезпечує ідеальні селфі фактично з будь-якого ракурсу. В автоматичному режимі фотокамера оцінює сюжет зйомки та автоматично вибирає оптимальний режим.

  ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ

 • ЗАВЖДИ ІДЕАЛЬНЕ ДОПОВНЕННЯ

  З компактною та легкою фотокамерою E-PL10 ви не захочете розлучатися. Три класичні та елегантні варіанти кольорів підходять під будь-який стиль. Крім того, ви можете вибрати додатковий модний аксесуар, щоб довершити свій образ.

 • Ця модель серії PEN має цілий набір функцій для творчої зйомки, як-от художні фільтри, з якими ви зможете створити неповторний стиль своєї стрічки в Instagram. Режими зйомки та проста навігація в розширеному режимі фотографування – це інструменти, які допоможуть утілити ваше творче бачення. Фотокамера
  E-PL10 має навіть інтерфейс сенсорного екрана, оптимізований для створення чудових кадрів для Instagram, які ви зможете робити одним дотиком.

  ТВОРЧІСТЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

 • НОВИЙ ПОГЛЯД НА ПЕРСПЕКТИВУ

  Який би сюжет не потрапив у фокус вашого об’єктива, найновіша модель серії PEN відмінно впорається із завданням, тож ви завжди матимете знімки найвищої якості. Великий вибір об’єктивів M.Zuiko забезпечить надчіткі фотографії в макро- і мікрорежимах, а також красиві портретні знімки.

 • МОЖЛИВІСТЬ ПІДКЛЮЧЕННЯ

  Діліться своїми знімками з друзями та учасниками спільноти PEN Generation автоматично. З фотокамерою Olympus PEN чудові кадри можна перенести на смартфон лише одним натисканням завдяки інтегрованому модулю Wі-Fі та безкоштовному додатку OI. Share. Діліться найкращими знімками миттєво – будь-де та будь-коли.

 • З фотокамерою E-PL10 ви матимете не лише високоякісні знімки. Вона також записує відео у форматі 4K, навіть коли ви знімаєте без штатива, адже завдяки потужному вбудованому модулю стабілізації зображення ви гарантовано отримаєте відеоматеріал професійної якості. Миттєво знімайте відмінні відео – для свого влога чи щоб закарбувати момент у спогадах.

  СТАБІЛЬНІСТЬ ВІДЕОЗЙОМКИ

ЧУДОВИЙ ВИБІР

Чудове доповнення будь-якого образу.
Найкращий вибір року.
Завжди з вами – щодня протягом доби.
Мистецтво = досконалість – мода й фотографія в одному флаконі.
Стиль перед усім: 3 нові класичні кольори
Усе для втілення творчого бачення!

Використовуйте фотокамеру PEN E-PL10 із високопрофесійними об’єктивами M.Zuiko, щоб отримати безмежні можливості творчості. Крім того, ми пропонуємо вам широкий асортимент красивих і модних аксесуарів, які підкреслять ваш особистий стиль.

Використовуйте додаткові об’єктиви

Любите фотографувати в режимах макро- чи мікрозйомки? Компанія Olympus запропонує понад 20 відмінних об’єктивів.

Станьте ще стильнішими

Стильні аксесуари для будь-яких образів, які лише підкреслять вашу неперевершеність.

Це також може зацікавити вас
 • test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
  test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
 • storelocator

  Де купити

  Надаєте перевагу персональному обслуговуванню? Швидко знайдіть найближчого дилера компанії OM Digital Solutions у будь-якому куточку світу.

  Пошук дилера
   
   
 • cart

  Купити онлайн

  Скористайтеся послугами нашого цілодобового інтернет-магазину: придбайте новий продукт OLYMPUS вже сьогодні.

  Купити онлайн
   
   

Подовжте гарантійний термін свого продукту

Приєднайтеся до програми MyOLYMPUS і подовжте гарантійний термін деяких своїх зареєстрованих продуктів.

Зареєструвати зараз
 
 

Служба підтримки клієнтів

У списку нижче виберіть питання, з яким ви хочете звернутися до служби підтримки.