Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

ПРИСТРАСТЬ

ВИМАГАЄ

ЯКОСТІ

E-PL10

Чиста естетика, незмінно актуальний дизайн і високопродуктивні технології, які завжди відповідають вашим професійним вимогам. Доповнюючи ваше творче бачення, E-PL10 надає безліч технічних можливостей зробити свій неповторний стиль помітним у кожному знімку.

Читати ще

Знайдіть свій стиль із рішенням PEN.

 • E-PL9

  Ще більше можливостей для творчості завдяки простішому доступу до елементів керування, напрочуд легке передавання зображень із комбінованим підключенням до Bluetooth і Wi-Fi та новий дизайн, що вирізняється чудовою якістю збірки, – це те, чим відома серія PEN Olympus.

 • E-PL8

  "Завдяки приголомшливому дизайну та новим стильним аксесуарам ця маленька штучка – просто знахідка для блогера. Камера така ж зручна, як і смартфон, але якість зроблених нею фотографій вивела мій профіль в Instagram на новий рівень".

 • Модні аксесуари

  Olympus PEN – це не просто камера з неймовірними аксесуарами, а необхідна річ для людей, які стежать за модними тенденціями. Для всіх, хто кайфує від життя й захоплюється дизайном, фотографією та життям у місті.

 • Натхнення вам!

  Хочете створювати приголомшливі фото для своєї сторінки в соцмережі, покращити навички фотозйомки чи дізнатися більше про нашу систему? У нас є все, що вам знадобиться.

PEN-F

Нова камера Olympus PEN-F прекрасна не тільки зовні. Вона є втіленням найновіших технічних досягнень і 80-річного досвіду розробки фотокамер. Готові розбудити звіра?

Читати ще

Це також може зацікавити вас