Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • E-PL9

  Ще зручніший доступ до креативних функцій із сенсорного екрана, інтерфейси Bluetooth і Wi-Fi для легкого пересилання зображень, нова приголомшлива зовнішність і неймовірна якість виготовлення, якою так славляться камери серії Olympus PEN.

 • E-PL8

  «Завдяки чудовому дизайну та новим стильним аксесуарам ця маленька коштовність є ідеальним супутником блогера. Користуватися камерою не важче, ніж смартфоном, а якість зображень просто приголомшила читачів мого облікового запису Instagram».

 • Модні аксесуари

  Olympus PEN — не просто камера. Це обов’язковий атрибут модної людини. До неї ми пропонуємо фантастичні аксесуари для тих, хто любить моду, фотографію й життя в місті.

 • Покоління PEN

  Покоління PEN – це люди, що цінують моду, красу, стиль і, звичайно, фотографію. Завантажуйте свої зображення, шукайте натхнення в історіях інших користувачів камер PEN і дізнавайтеся більше про мистецтво фотографії. Це унікальний клуб шанувальників і законодавців моди!

PEN-F

Нова камера Olympus PEN-F прекрасна не тільки зовні. Вона є втіленням найновіших технічних досягнень і 80-річного досвіду розробки фотокамер. Готові розбудити звіра?

Читати ще

Це також може зацікавити вас