Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

англійською мовою
Зустрічайте покоління PEN

Знайдіть натхнення у спілкуванні з нашими Європейськими блоґерами, ознайомтеся з цікавими історіями та станьте частиною Покоління OLYMPUS PEN

E‑PL7, Olympus, Системні фотокамери, PEN

E‑PL7

Справді приваблива річ
 • Тонка форма
 • Креативний дизайн
 • Чудові автопортрети

Подивіться, а який у вас стиль PEN?

 • E-PL8

  «Запаморочливий дизайн цієї фотокамери та нові модні аксесуари стануть чудовим доповненням до стилю будь-якого блогера. Користуватися нею не складніше за звичайний смартфон, але якість фотографій просто вражає. Тепер моя сторінка в Instagram завжди в центрі уваги.»

 • E-PL7

  «Камера має чудовий вигляд, приємно лежить у руці та зручна у використанні. Завдяки тонкому об’єктиву вона легко вміщується в моїй сумочці. Я можу робити високоякісні знімки й легко обмінюватися ними з друзями. Варто також згадати можливість дистанційного керування за допомогою мобільного телефону».

 • E-P5

  «Завдяки привабливому зовнішньому вигляду ця камера одразу привертає увагу. А якістю зображень та швидкодією вона не поступається цифровим однооб’єктивним дзеркальним фотокамерам».

 • E-PL5

  «У мене симпатична камера, яка дає мені змогу похизуватися перед друзями знімками чудової якості, недоступної для смартфонів або компактних камер. Крім того, я можу підібрати потрібні аксесуари на свій смак».

PEN-F

Нова камера OLYMPUS PEN-F прекрасна не тільки зовні. Вона є втіленням найновіших технічних досягнень і 80-річного досвіду розробки фотокамер. Готові розбудити звіра?

Читати ще

Це також може зацікавити вас