Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

СУЧАСНА ТА ПОТУЖНА

Olympus PEN – не просто камера. Це ваш творчий партнер.
Це засіб вашого самовираження й представлення вашого бачення світу. Це представник покоління PEN, що ввібрав у себе його найкращі риси. Це вибір сучасних жінок, що живуть активним життям у швидкому темпі великого міста та прагнуть реалізувати себе в дизайні й фотографії, жінок, що задають стиль і досягають своїх мрій, створюють сучасне та формують майбутнє.

Саме спеціально для таких жінок ми створили повний ряд аксесуарів, що підкреслять їхню особистість.

МІНІМАЛІЗМ
ПРАКТИЧНІСТЬ
ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Шкіряна колекція

КРАСА ТА ПРАКТИЧНІСТЬ

Деякі речі ніколи не виходять із моди, і вироби з натуральної шкіри одна з таких речей. Завдяки поєднанню міцності та елегантності шкіряна колекція є золотою серединою між функціональністю та стилю. Шкіряні сумки – це незмінна класика на всі часи для справжніх поціновувачів моди та краси.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ ТА ПРАКТИЧНІСТЬ

Незважаючи на мінімалістичний вигляд, сумка через плече й сумка-мішок є потужними, повнофункціональними інструментами фотографа. Завдяки поєднанню функціональності сумок із м’якою підкладкою та стилю, що доповнить будь-який ваш образ, це найкращі представники шкіряної колекції.

Мінімалістичні, елегантні, але функціональні сумки для фотокамери.

Усі шкіряні вироби

 • Ремінці на руку

  Ремінці на руку поєднують у собі стиль та практичність. Вони створені з урахуванням сучасного дизайну та функціональності. Стильні ремінці на руку – це дещо більше, ніж просто аксесуар, призначений для комфортної та надійної фіксації вашої фотокамери Olympus PEN.

 • Сумки через плече

  Сумка через плече поєднує в собі функціональні переваги звичайної сумки для фотокамери з м’якою підкладкою та елегантність жіночої сумочки. Вона міцна, адже виготовлена зі шкіри, та універсальна й практична завдяки знімному ремінцю.

 • Сумка-мішок

  Виготовлена з високоякісної м’якої замші, ця сумка-мішок поєднує в собі всі переваги звичайної сумки для фотокамери та елегантність і стиль, яким можна позаздрити.

КЛАСИКА
НА ВСІ ЧАСИ.

Стильна колекція

МОДНИЙ АКСЕСУАР, ЩО ДОПОВНИТЬ ВАШ ОБРАЗ.

Найкраща фотокамера – це та, що постійно поруч із вами. Саме тому ми створили стильну колекцію, що дасть змогу виглядати стильно скрізь, завжди беручи фотокамеру із собою.

Ремінці на шию та ремінці зі штучної крокодилячої шкіри нададуть фотокамері витонченого й елегантного вигляду. Ці модні аксесуари безумовно стануть вишуканим доповненням вашого особистого стилю.

Усі стильні вироби

 • Ремінці на шию

  Ремінці на шию – стильна дрібничка для вашої фотокамери. Виготовлені з елегантної чорної штучної шкіри та металевих прикрас кольорів срібла та золота, ці аксесуари гармоніюватимуть із вашим образом.

 • Ремінець Кроко

  Золотисті кольори та модний візерунок, що імітує крокодилячу шкіру, цього ремінця для фотокамери є сучасною інтерпретацією класики, що ніколи не вийде з моди. Додайте цей стильний ремінець зі штучної крокодилячої шкіри до своєї колекції модних аксесуарів для фотокамери.

ДОДАЙТЕ ВАШІЙ
ФОТОКАМЕРІ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ!

Дизайнерська колекція

МОДА ТА ЧОРНИЛО

Колекція "Мода та чорнило" є чудовим поєднанням краси та функціональності. Ремінці та сумки цієї колекції – це більше ніж просто модний аксесуар для вашої фотокамери.

ВАШ ЯСКРАВИЙ СТИЛЬ

Дизайнерська колекція створена, щоб захоплювати подих. Ці мішечки захищають, підтримують і прикрашають вашу фотокамеру Olympus PEN у власний унікальний спосіб. Ці модні аксесуари доповнять ваш стиль і захистять вашу фотокамеру, надавши їй вражаючого вигляду.

УСІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ВИРОБИ

 • Ремені на плече

  Зовнішній вигляд залежить від аксесуарів. Ось чому компанія Olympus створила ці ремені на плече, які впадають в око кожному. Ремені від Olympus різноманітних стилів відповідають усім модним тенденціям і перебувають у гармонії з обраним образом.

 • Чохли

  Ці стильні
  чохли захищають фотокамеру та об’єктив кожного поціновувача моди. Поповніть свою колекцію цим модним аксесуаром.

ВАШЕ СЕРЦЕ СПОВНЕНЕ ЛЮБОВІ ДО МОДИ ТА СТИЛЮ?

Отримуйте натхнення і розпочинайте власний творчий шлях із камерою PEN.

Хочете робити вражаючі фото для своєї сторінки в соцмережі, покращити навички фотозйомки чи дізнатися більше про нашу систему? У нас є матеріали, які вам потрібні.

Ознайомитися  

Подовжте гарантійний термін свого продукту

Приєднайтеся до програми MyOLYMPUS і подовжте гарантійний термін деяких своїх зареєстрованих продуктів.

Зареєструвати зараз
 
 

Служба підтримки клієнтів

У списку нижче виберіть питання, з яким ви хочете звернутися до служби підтримки.

Ми в соціальних мережах