Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

E-M5 Mark III серії OM-D
УСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО. ВІДЧУЙТЕ СВОБОДУ.

 •    

Чому E-M5 Mark III?

Для E-M5 Mark III немає меж!

У міських джунглях, у небі чи на землі, у білий день чи в темну ніч, під дощем або в сонячну погоду. E-M5 Mark III витримає все. Забудьте про обмеження, адже їх практично не існує. Завдяки компактному розміру й невеликій вазі ви можете звільнитися від тягаря громіздкого обладнання. Водночас ваші фотографії сягнуть нового рівня завдяки відмінному дизайну, передовим технологіям і необхідним функціям. Одним словом: ви матимете все, що потрібно, щоб досліджувати світ будь-де та будь-коли.

Ще більше зручності у використанні

Основні функції

E-M5 Mark III відрізняється від інших пристроїв завдяки своєму стильному та компактному дизайну, який водночас пропонує потужні технології та функції.

Вражаюча портативність

На ~55% компактніша
На ~64% легша

E-M5 Mark III
M.Zuiko Digital ED 12–40mm F2.8 PRO Максимальне значення діафрагми: F2.8 Фокусна відстань: 12–40 мм

Громіздка системна фотокамера конкурента
Удвічі більша й об’ємніша за E-M5 Mark III.

На відміну від фотокамер свого класу, E-M5 Mark III має невелику вагу й компактний розмір, щоб ви могли відчути свободу руху. Системна фотокамера Olympus значно менша за пристрої конкурентів. Знімайте світ таким, як він є. На фото. У відео. З будь-якого ракурсу. Використовуйте об’єктив, який підходить до вашого персонального стилю зйомки – системна фотокамера E-M5 Mark III портативна за будь-яких умов.

Відмінна якість зображення

20-мегапіксельний датчик Live MOS
Завдяки чудовій оптиці потужна матриця фотокамери E-M5 Mark III забезпечує чітке відтворення деталей під час руху чи зйомки в умовах поганого освітлення, адже вона розроблена спеціально для роботи з функцією стабілізації зображення. Противідблискове покриття зменшує ефект відблисків і ореолів безпосередньо на матриці.

Процесор обробки зображення TruePic VIII
Матриця 20M Live MOS чудово доповнює новітній процесор зображення. Його подвійна чотириядерна система та спеціальна схема розрахунку АФ забезпечують потужність із надшвидким автофокусуванням і відмінною якістю зображення.

Вбудована стабілізація зображення
Вбудована в E-M5 Mark III функція стабілізації зображення забезпечує 5,5 ступеня корекції швидкості затвора*, тобто ніщо не завадить вам зняти все навколо. Ба більше, ця функція вбудована у фотокамеру, тому ви отримаєте чіткий кадр без штатива, знімаючи будь-яким об’єктивом. Якщо використовується сумісний об’єктив, як-от M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4 IS PRO, функція Sync IS забезпечує відмінну роботу фотокамери й об’єктива для отримання до 6,5 кроку корекції ЗЕ.

*За використання об’єктива M.Zuiko Digital ED 12–40mm f2.8 Pro, установленого на 40 мм.

Широкий асортимент об’єктивів M.Zuiko Digital
Розумна система фотокамери E-M5 Mark III пропонує 20 об’єктивів на ваш вибір і дає змогу легко втілити в життя свої творче бачення, пристрасть до фотографії та стиль зйомки. Не стримуйте себе – вибирайте режим, який вам до душі: макро, «риб’яче око», ультрателефотооб’єктив тощо.

Високопродуктивне автофокусування

121-точковий перехресний тип
Завдяки 121 точці в компонуванні перехресного типу та вбудованому на рівні мікропроцесора фазовому автофокусу фотокамера E-M5 Mark III задовольнить усі ваші професійні потреби. Ви зможете зняти на високій швидкості навіть візерунки та рухомі об’єкти.

Висока точність
Знімати чіткі фотографії в умовах тьмяного освітлення чи темні об’єкти на фоні ще темнішого фону особливо складно, однак фотокамері E-M5 Mark III під силу впоратися з цим викликом. Швидкий автофокус залишається точним, навіть коли налаштовано найширшу діафрагму, що згладжує кольори та форми, візуально виділяючи об’єкт.

Режим АФ із пошуком об’єкта
Оскільки фотокамеру E-M5 Mark III створено для зйомки, яка підходить саме вам, у ній є режим АФ із пошуком об’єкта. Він має 6 режимів точного фокусування під час зйомки рухомих об’єктів або макрозйомки. А завдяки однофункціональної кнопці можна швидко й легко знімати потрібні сюжети.

Пріоритет автофокусування на обличчі/очах
Для портретної зйомки чи зйомки людей навколо у фотокамері E-M5 Mark III є функція автоматичного виявлення облич і очей людей. Завдяки цьому ця модель точно фокусується на об’єкті зйомки щоразу, коли ви активуєте спуск затвора.

Дизайн і ергономіка

Культовий дизайн
Фотокамера E-M5 Mark III успадкувала культовий дизайн оригінальної системи OM із певними оновленнями. Угорі камери все ще можна впізнати дельтоподібні риси системи OM, які вже стали класикою. Дещо скошений верхній край забезпечує баланс між вставкою з матеріалу під шкіру та високою верхньою частиною, щоб надає фотокамері дуже сучасного вигляду.

Простий огляд
Крайка електронного видошукача в E-M5 Mark III ширша, через що фотокамера здається стабільнішою та простішою у використанні. Завдяки великому видошукачу з довгою точкою огляду знімки можна робити навіть в окулярах.

Надійні ручка та елементи керування
Ручка вправно розроблена для покращення вашого комфорту, коли ви тримаєте фотокамеру E-M5 Mark III, використовуючи упор для великого пальця. Так ви міцніше втримуєте пристрій, що дуже важливо під час спонтанної фото- або відеозйомки. Розташування перемикача режимів також змінено, щоб полегшити керування фотокамерою.

Зручна зйомка
З поворотним РК-екраном фотокамери E-M5 Mark III вам більше не потрібно приймати дивні та незручні положення під час зйомки. Монітор підлаштовується під вас, у якому б положенні ви не знімали. Це просто незамінна функція під час зйомки відео з динамічним сюжетом.

Високозатребувана конструкція

Водонепроникний корпус
Куди б вас не завела фантазія, беріть із собою E-M5 Mark III. Вона повністю герметизована, а тому захищена від бризок, пилу й морозів до –10 °C. Фотокамера E-M5 Mark III не боїться навіть найсуворіших погодних умов – дощу, снігу чи пилу.*

*Якщо вам потрібна водонепроникна система, вибирайте об’єктив M.Zuiko Digital.

Фільтр ультразвукових хвиль (SSWF)
Отримайте найкращий пристрій і будьте певні в чіткості зображень. Щоразу коли ви змінюєте об’єктив E-M5 Mark III, фотокамера миттєво видаляє пил із матриці, запускаючи вібрацію на надвисокій швидкості – понад 30 000 разів на секунду. Спеціальне покриття матриці забезпечує додатковий захист від пилу.

«Нічні знімки найскладніші. Правильна градація кольорів, чіткі контури, чудове тепле сяйво від освітлення. Фотокамера E-M5 Mark III може передати все це й навіть більше. Можете не сумніватися в її надійності».

Забудьте про обмеження

Технологія зйомки E-M5 Mark III

Компактний і легкий корпус E-M5 Mark III містить потужну матрицю, передовий процесор зображення та знамениті конструкторські рішення Olympus, що допомагають робити фотографії це вищої якості.

Унікальні функції зйомки від Olympus

Брекетинг і суміщене фокусування
Ця функція особливо корисна під час макрозйомки, адже завдяки ній E-M5 Mark III забезпечує чіткість по всій площині зображення, просто як у довідниках про природу. У режимі суміщеного фокусування фотокамера робить кілька знімків вашого об’єкта, а потім поєднує їх, утворюючи одне, відмінно сфокусоване зображення високої якості. Режим «Брекетинг фокусування» працює аналогічно, однак ви маєте більше контролю, оскільки можете вручну компілювати зображення на комп’ютері.*

*Див. технічні специфікації, щоб дізнатися більше про сумісні об’єктиви M.Zuiko Digital.

Режими Live Composite і Live Bulb
Свобода руху з E-M5 Mark III також означає зйомку за будь-яких обставин, зокрема вночі та в умовах поганого освітлення. Тоді в пригоді стають режими Live Composite і Live Bulb. Ви можете сфотографувати міські пейзажі на фоні зоряного неба чи погратися зі світловими смугами. Не забувайте перевіряти експозицію на РК-дисплеї, перш ніж робити фото.

Зйомка зі штативною роздільною здатністю 50 МП
З цією функцією фотокамери E-M5 Mark III ви можете робити деталізовані й чіткі фотографії з високою роздільною здатністю. Вона зміщує матрицю й робить послідовні знімки, які потім поєднує в один. У результаті ви отримуєте дивовижне 50-мегапіксельне зображення.

Захист від мерехтіння
Увімк.
Захист від мерехтіння
Вимк.

Виявлення мерехтіння та захист від нього
Новітні технології, які легко використовувати, – у цьому полягає суть функцій захисту від мерехтіння, якими оснащено фотокамеру E-M5 Mark III. Вони пригнічують ефекти мерехтіння під час використання як механічного, так і електронного затворів. В обох випадках мерехтіння чи смуги, які утворюються джерелом світла, усуваються завдяки бездоганній експозиції кінцевої фотографії.

Pro Capture

Якщо натиснути кнопку затвора наполовину, у буфері буде збережено до 14 зображень
Момент, коли ви натискаєте кнопку повністю

Встигайте знімати потрібні моменти завдяки режиму Pro Capture на фотокамері E-M5 Mark III. У цьому режимі фотокамера починає зйомку, коли ви натиснули кнопку наполовину, – ви отримуєте до 14 кадрів, які зберігаються тимчасово. Коли ви натиснете кнопку повністю, почнеться безперервна зйомка. Це означає, що ви матимете можливість повернутися назад і вибрати потрібний кадр.

Відображення групи відстеження об’єктів

З цією додатковою функцією ви легко зможете сфокусуватися на рухомих об’єктах, коли використовуєте функцію відстеження автофокусування в камері E-M5 Mark III. Щоб гарантувати точність і швидкі результати, використовується група полів відстеження, яка відображається просто на моніторі.

Високошвидкісний механічний затвор

Відчуйте переваги ефектів дефокусування під час зйомки в умовах яскравого денного освітлення, використовуючи механічний затвор фотокамери E-M5 Mark III на максимальній швидкості 1/8000 с. Навіть якщо використовується об’єктив із великим діаметром, ви отримуєте точну експозицію з найширшою діафрагмою без нейтрального фільтра (ND).

Допоміжне ручне фокусування

Точне фокусування вручну
Фокусування вручну може бути легким, особливо з функцією допоміжного ручного фокусування фотокамери E-M5 Mark III. Вона збільшує потрібну область, щоб гарантувати правильне фокусування.

Посилена продуктивність
Концентрація фокусування – ще одна корисна функція фотокамери E-M5 Mark III, яку можна використовувати під час ручного фокусування. Вона підкреслює та відображає вершини фокусу на контурах об’єктів, тож ви можете бути певні, що контури будуть чіткими.

Обмеження АФ

Зручна функція, про яку мріє кожний фотограф, – обмеження АФ. Незалежно від свого об’єктива, ви можете обмежити діапазон автофокусування, щоб фотокамера E-M5 Mark III не фокусувалася на інших об’єктах у кадрі. Налаштуйте до трьох областей автофокусування й виберіть елементи керування для миттєвої активації цієї функції.

Відмінна функціональність

Сенсорне АФ
Щоб у вас було більше свободи під час зйомки через електронний видошукач, у фотокамері E-M5 Mark III можна використовувати сенсорний екран як сенсорну панель і за принципом курсора розташувати точку автофокусування в потрібному місці. Завдяки цьому можна продовжувати дивитися через електронний видошукач і водночас швидко змінювати точку фокусування фотографії.

Сенсорне АФ і сенсорний затвор
Сенсорний РК-монітор фотокамери E-M5 Mark III не лише дає змогу інтуїтивно визначати автофокус простим натисканням і проведенням пальця, а й робити знімки одним дотиком.

«У сфері туристичної фотографії легка й компактна фотокамера має дуже важливу роль. Для мене таку роль відіграє E-M5 Mark III. Я можу поїхати практично в будь-який куточок світу, маючи все необхідне із собою».

Створена для відеозйомки

Відеозйомка найвищої якості

Від фотографа до відеооператора – легко! Фотокамера E-M5 Mark III також ідеальна для зйомки відео високої якості з реалістичними ефектами динамічного фільму.

5-осьова стабілізація зображення для відео

Стабілізація зображення у відео – дійсно потрібна функція, особливо якщо ви тримаєте фотокамеру в руках. Адже коли ви обертаєте її, рухомі зображення видаються навіть чіткішими та різкішими завдяки системі стабілізації зображення, яка компенсує небажане тремтіння фотокамери. E-M5 Mark III забезпечує таку компенсацію на всіх 5 осях.

Високоякісне відео у форматі 4K

Фотокамера E-M5 Mark III ідеально підходить для створення автентичних фільмів, адже вона сумісна з форматами 4K (3840 x 2160) і C4K (4096 x 2160). Завдяки частоті кадрів 30p, 25p або 24p для формату 4K чи 24p для формату C4K та максимальній швидкості потоку даних 237 Мбіт/с ви можете записувати відео у стандарті цифрової кінематографії для 4K.

Роз’єм мікрофона

Якщо потрібно скористатися зовнішнім пристроєм*, щоб збільшити звук у вашому відео, це можна легко зробити, підключивши його до роз’єму мікрофона, що зручно розташований просто на боковій панелі фотокамери E-M5 Mark III. Для високоякісного звуку вибирайте компактний усеспрямований мікрофон ME-31 чи диктофон LS-P4, який можна підключити безпосередньо до роз’єму стандарту «гарячий башмак».

Роз’єм мікрофона

*Потрібен серійний роз’єм стандарту «гарячий башмак».

Погодостійкість

Фотокамера E-M5 Mark III витримає будь-які умови – дощ, мінусові температури, пил. Вона надійно захищена від атмосферних явищ завдяки знаменитій системі погодостійкої герметизації Olympus. Тому ви можете займатись улюбленою справою за будь-якої погоди.

Розмаїття аксесуарів

Окрім компактного всеспрямованого мікрофона ME-31* і диктофона LS-P4*, фотокамеру E-M5 Mark III також можна обладнати спеціальною зовнішньою ручкою ECG-5. З нею ви можете надійніше тримати фотокамеру, водночас маючи доступ до спуску затвора й диска керування.

*Потрібен серійний роз’єм стандарту «гарячий башмак».

«З фотокамерою E-M5 Mark III я можу пробуджувати емоції глядача. Моє власне сприйняття природи чудово поєднується з потужним і точним автофокусуванням, створюючи ефект боке саме в тому обсязі, який мені потрібен».

Абсолютна зручність

Допоміжні функції

Фотокамеру E-M5 Mark III створено, щоб полегшити життя фотографів. Завдяки низці зручних функцій і можливостей цієї фотокамери серії OM-D ви можете із задоволенням поринути в зйомку, адже всі стилі вам під силу.

Електронний видошукач із високою видимістю

Яскраві кольори та високонтрастне зображення через електронний видошукач фотокамери E-M5 Mark III не мають аналогів. OLED-дисплей із приблизно 2,36 мільйона точок полегшує перегляд і дає змогу збільшувати зображення з кратністю 1,37. А відстань до точки огляду у 27 мм ідеально підходить для людей, які носять окуляри.

Режим користувача

Миттєвий доступ до найчастіше використовуваних налаштувань простим обертанням диска чи торканням. У режимі C можна зберігати улюблені налаштування, як-от параметри чи режими зйомки, для легкого й швидкого доступу до них. У меню можна також зберегти два додаткові часто вживані налаштування, а потім швидко отримувати до них доступ.

Легкий доступ до Wi-Fi та Bluetooth®

Фотокамера E-M5 Mark III може бездротово під’єднуватися через Wi-Fi або Bluetooth® до інших пристроїв, як-от планшета чи смартфона з програмним забезпеченням OI.Share, а це означає, що у вас більше свободи під час зйомки та перенесення фотографій, адже ви не залежите від кабелів.

Зручне заряджання через USB

Завдяки зручному заряджанню через USB-порт із фотокамерою E-M5 Mark III ви забудете про необхідність шукати настінну розетку, де б ви не були – в автомобілі, готельному номері чи аеропорту. Ви можете зарядити камеру навіть від зовнішнього акумулятора.

Сюжетні режими та художні фільтри

Просто у вас під рукою на вибір доступні 6 тем із 22 сюжетними режимами, які ідеально підійдуть для ваших налаштувань зйомки за допомогою фотокамери E-M5 Mark III: від портретного режиму до нічних пейзажів, зйомки в приміщенні та крупним планом. А для неперевершених результатів додайте один із 16 художніх фільтрів.

Порівняйте E-M5 Mark III

E-M5 Mark III
E-M10 Mark III
E-M5 Mark II
Порівняти

Об’єктиви M.Zuiko Digital

Докладніше

Аксесуари до фотокамери

Докладніше

Програмне забезпечення

Докладніше

Sound for video

Докладніше
Це також може зацікавити вас
 • test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
  test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
 • storelocator

  Де купити

  Надаєте перевагу персональному обслуговуванню? Швидко знайдіть найближчого дилера компанії OM Digital Solutions у будь-якому куточку світу.

  Пошук дилера
   
   
 • cart

  Купити онлайн

  Скористайтеся послугами нашого цілодобового інтернет-магазину: придбайте новий продукт OLYMPUS вже сьогодні.

  Купити онлайн
   
   

Інформаційні листи MyOLYMPUS

Першими дізнавайтесь останні новини, щоб отримати якнайбільше переваг від використання продуктів OM Digital Solutions.

Служба підтримки клієнтів

У списку нижче виберіть питання, з яким ви хочете звернутися до служби підтримки.