Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Чому E-M1X?

Фокус на потребах професіоналів

Модель E-M1X, що ідеально відповідає вимогам справжніх професіоналів, надає кожному фотографу абсолютну впевненість завдяки покращеним елементам керування, ергономіці та стабільності під час зйомки. Удосконалена система з інноваційними технологіями та функціями виводить професійну зйомку на новий рівень.

Еталонна надійність і мобільність

 • ВОДА
 • ЛІД
 • ПІСОК

Свобода без компромісів

Де б вам не довелося працювати – у дикій природі, на спортивній події чи в студії – фотокамера E-M1X має професійні функції, що задовольнять потреби будь-якого стилю зйомки в будь-який час.

Інтегрована вертикальна ручка

Утілюючи всі ваші потреби в одній моделі, ми оснастили фотокамеру E-M1X інтегрованою вертикальною ручкою. Вертикальна й горизонтальна ручки мають однаковий дизайн, завдяки чому фотограф може зручно тримати камеру й керувати нею звичними інтуїтивними рухами руки під час зйомки як у портретній, так і в альбомній орієнтації. Завдяки підтримці двох акумуляторів ця модель ідеальна для тривалої зйомки.

Найкраща стабілізація зображення (СЗ) у світі

Інженери компанії Olympus вивели стабілізацію зображення на новий рівень завдяки повністю оновленому гіроскопічному датчику. Він забезпечує точність, якої вимагають функції E-M1X, і надає результати, небачені в інших камерах. Ця передова технологія забезпечує компенсацію в 7,5 кроків витримки, завдяки чому можна вільно знімати з рук, не використовуючи штатив.

(На основі стандарту CIPA, у фотосистемах, де до моделі E-M1X приєднано об’єктив M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4.0 IS PRO, станом на січень 2019 р.)

Найкращий у світі захист корпусу від атмосферних умов

Завдяки оновленій системі герметизації OM-D у фотокамері E-M1X професійні фотографи можуть знімати в будь-яких погодних умовах – під дощем, у снігу та в пустелі – і не хвилюватися ні про що. У цій моделі також додано герметизацію гнізда для карток SD, усіх кришок і роз’ємів кабелю віддаленого доступу, мікрофона та навушників.

(На основі стандарту IEC 60529, коли приєднано водонепроникний об’єктив M.Zuiko, станом на січень 2019 р.)

Тактильні кнопки й покращена ергономіка

Спеціально продумані габарити, форма та характеристики кожної кнопки й диска забезпечують інтуїтивну роботу та повну концентрацію на зйомці через видошукач. Ми вдосконалили розміщення кнопок і взаємодію з ними, щоб покращити ергономіку, що особливо важливо під час тривалої зйомки.

Провідний фільтр ультразвукових хвиль (SSWF)

Найкращий у своєму класі фільтр тепер покращено ще більше. Удосконалений фільтр SSWF забезпечує ще надійнішу роботу після заміни об’єктивів. Пил і бруд не мають ані шансу зруйнувати ваші знімки.

Тривалий термін служби затвора

Після суворих випробувань шторки затвора E-M1X довели безвідмовну роботу протягом 400 000 спрацювань.

Подвійне гніздо для карток пам’яті

Два гнізда UHS-II завжди гарантуватимуть повну продуктивність фотокамери, навіть якщо одну картку пам’яті заповнено. Професіонали можуть зберігати знімки на двох картках одночасно, створюючи резервні копії, щоб не втратити знімки.

Заряджання через USB

E-M1X – це перша фотокамера Olympus, що підтримує стандарт USB Power Delivery до 100 Вт. Це не обмежує вас у виборі джерела живлення, де б ви не були, і дає змогу заряджати акумулятори від портативних зарядних пристроїв. Фотокамера підтримує використання двох акумуляторів, які можна одночасно повністю заряджати у фотокамері лише за дві години.

Довга робота від акумулятора

До 2580

Потужність двох акумуляторів дає фотографам змогу робити до 2580 знімків до вичерпання заряду, що ідеально підходить для тривалих фотосессій і зйомки у віддалених місцях.

«Для зйомки руху мені потрібна міцна, легка, портативна, високоякісна й швидка фотокамера, і OM-D E-M1X відповідає всім цим вимогам.»

Фернандо Мармолехо
Учасник програми Olympus Visionary, Іспанія

Переглянути відео

Повністю оновлена система автофокусування

Точність із потрібною функцією

Систему автофокусування (АФ) OM-D для нової моделі E-M1X повністю переосмислено. Завдяки низці нових функцій від додаткових точок для різних сцен до нового алгоритму фокусування система АФ дає змогу зосередитися на компонуванні знімка, не хвилюючись про фокусування.

Інтелектуальне АФ із визначенням об’єкта

Ideal for wildlife and fast-moving nature photography, Intelligent subject detection AF detects specific subjects for pinpoint focusing and tracking. With Firmware 2.0, you now also have Bird detection AF. It detects the eye of the bird and continuously focuses on it. So that you can concentrate on the composition and framing.

Обмеження низької інтенсивності АФ

Ця функція дає змогу знімати за умов поганого освітлення, надаючи можливість зменшення кількості кроків до –6 EV. Чутлива система АФ виконує високоточне фокусування навіть під час зйомки темних сцен.

(На основі даних для об’єктива M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO в режимі S-AF за значення ISO 100)

Мультиселектор (джойстик)

Цей інтуїтивний джойстик розміщено на обох ручках; він дає змогу швидко та зручно перемикатися між зонами АФ під час послідовної зйомки чи записування відео, що особливо зручно під час зйомки через видошукач.

Режим зони АФ

Одноточкове АФ/мале АФ

Сітка ідеально підходить для чіткої зйомки малих об’єктів у будь-якій сцені. Завдяки функції малого АФ можна надзвичайно точно фокусуватися під час макрозйомки.

Групове 5-точкове

Цей режим АФ призначено, перш за все, для зйомки спортивних подій, у яких бере участь група людей і де потрібно утримувати у фокусі область середнього розміру під час руху об’єкта.

Групове 9-точкове

Цей режим АФ фокусується на збільшеній зоні з 9 точок для зйомки рухомих об’єктів більшого розміру, спортивних змагань або різних подій.

Групове 25-точкове

Режим зони АФ також передбачає групове АФ за 25 точками, що підходить для будь-яких об’єктів чи сцен, для яких 121-точкове АФ буде надто широким.

121-точкове

Максимальна кількість точок автофокусування дає фотографу змогу швидко робити якісні знімки, особливо коли група об’єктів рухається через усю сцену.

Моє меню

Ви можете створити власне меню з найчастіше використовуваних налаштувань (до 35) і завжди швидко отримувати доступ до них, коли потрібно. Цей елемент інтерфейсу спеціально розроблено в співпраці з професійними фотографами.

Pro Capture

 • Мить, яку ви хочете закарбувати

  Функцію Pro Capture розроблено спеціально для зйомки руху. Вона починає записувати кадри (до 35 у форматі RAW з повною роздільною здатністю) до того, як ви повністю натискаєте кнопку спуску затвора. Це дає змогу зафіксувати саме потрібний момент із високою якістю зображення.

Знімок із рук із високою роздільною здатністю

Ця функція призначена для фотографів, що не хочуть обмежувати свої творчі можливості використанням штатива або мають завдання в місцях, де використання штатива не дозволене. Вона створює один знімок із високою роздільною здатністю, що дорівнює зображенню, знятому з датчиком 50M, без жодного розмиття від тремтіння фотокамери.

Live ND

З функцією Live ND фотографи можуть можуть застосовувати ефекти довгої витримки, не витрачаючи кошти на дорогий зовнішній фільтр. Сцену можна переглянути у видошукачі та змінити ефект ще до зйомки зображення.

Система датчика поля

Ця функція особливо корисна для фотографів, яким потрібна інформація про зйомку для ефективного керування зображеннями. E-M1X має вбудовану систему, що записує ваше розташування, час, висоту та напрямок.

Зйомка через Wi-Fi

Знімайте з передаванням на підключені пристрої без фізичного підключення до них. Завдяки з’єднанню Wi-Fi ви можете передавати фотографії з фотокамери E-M1X на комп’ютер без жодних кабелів. Це надає більше свободи під час зйомки, особливо студійної.

«Професіонали завжди шукають надпродуктивну фотокамеру зі швидкою серійною зйомкою та блискавичним автофокусуванням, а також широкою низкою професійних об’єктивів. Я знайшов усе це в E-M1X.»

Лоран Ву
Учасник програми Olympus Visionary, Франція

Переглянути відео
 • Оновлення мікропрограми 2.0

Get more out of your photography

Download the latest firmware update for your E-M1X and discover how new key features let you experience heightened photography and videography.

 • Bird detection AF

  Ideal for catching birds in flight or resting, this feature lets you focus on birds even if they are fairly hidden in a bush or forest – making handheld outdoor bird photography more flexible with easier framing. It detects the eye of the bird you want as your subject and continuously focuses on it for you. If the eye is not detected, it tracks the head or body. Bird detection AF also works with Pro Capture mode and all M.Zuiko Digital lenses.

 • Video RAW data output and improved IS

  With these latest features, you can enhance your videography experience. Firmware 2.0 supports video RAW data output to an external Atomos Ninja V Monitor Recorder via HDMI – giving you professional post-production. The output is in the 12-bit 4K 24/25/30P or Cinema 4K 24P format. And there is no need for a gimbal when using the external monitor thanks to the E-M1X’s improved IS for handheld video recording.

 • Focus Indicator

  The manual focus option opens up a world of creativity – and Focus Indicator gives you the information you need. While you are rotating the focus ring, the Focus Indicator feature lets you easily know the focusing direction and approximate focus position. The information is clearly displayed on the E-M1X’s monitor.

Надзвичайно якісне відео

Життя не стоїть на місці

Крім фотографій професійної якості, фотокамера E-M1X може знімати надзвичайні відео. Вона має всі додаткові функції, щоб задовольнити потреби відеографів під час зйомки.

Відео C4K

Відеоформат надвисокої роздільної здатності C4K (4096 x 2160) надає відеографам не лише найвищу доступну якість, а й гнучкі можливості під час подальшої обробки відео.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

Найкраща у світі стабілізація зображення (СЗ)

Зйомка рухомих зображень потребує гнучкої системи СЗ, що регулює корекцію відповідно до того, як ви панорамуєте камеру. E-M1X – це перша у світі фотокамера, що надає відеографу цю гнучкість із якістю найвищого рівня на ринку.

(На основі стандарту CIPA, у фотосистемах, де до моделі E-M1X приєднано об’єктив M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4.0 IS PRO, станом на січень 2019 р.)

Найкращий у світі захист корпусу від атмосферних умов

Фотокамера E-M1X повністю захищена від дощу, морозу та пилу. Завдяки додатковій герметизації роз’ємів кабелю віддаленого доступу, мікрофона та навушників вам не доведеться використовувати незручний чохол для захисту від дощу.

(На основі стандарту IEC 60529, коли приєднано водонепроникний об’єктив M.Zuiko, станом на січень 2019 р.)

OM400-log

Щоб упоратися зі складними умовами освітлення, за яких зазвичай відбувається документальна зйомка чи зйомка на природі, фотокамеру E-M1X оснащено функцією зйомки з технологією Log. OM400-log гарантує відео без втрати деталізації в затінених і висвітлених ділянках і надає більше творчих можливостей під час подальшого процесу корекції кольорів.

Високошвидкісна зйомка (120 кадр./с)

Високошвидкісна зйомка доступна для формату Full HD. Вона допомагає зробити відео більш кінематографічним завдяки сповільненому відтворенню. Рухи об’єкта можна призупиняти, щоб додати фільму динаміки.

«Завдяки якості зображення, зручності використання, міцності, стабілізації, що є особливо важливою функцією, E-M1X дає мені змогу по-справжньому вільно рухати камеру та компонувати сцени.»

Янне Амунет
Учасник програми Olympus Visionary, Фінляндія

Переглянути відео

Більше функцій E-M1X

Порівняти

Огляд професійних об’єктивів

Докладніше
Це також може зацікавити вас
 • test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
  test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
 • storelocator

  Де купити

  Надаєте перевагу персональному обслуговуванню? Швидко знайдіть найближчого дилера компанії OM Digital Solutions у будь-якому куточку світу.

  Пошук дилера
   
   
 • cart

  Купити онлайн

  Скористайтеся послугами нашого цілодобового інтернет-магазину: придбайте новий продукт OLYMPUS вже сьогодні.

  Купити онлайн
   
   

Інформаційні листи MyOLYMPUS

Першими дізнавайтесь останні новини, щоб отримати якнайбільше переваг від використання продуктів OM Digital Solutions.

Служба підтримки клієнтів

У списку нижче виберіть питання, з яким ви хочете звернутися до служби підтримки.