Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M1 Mark III
ЦІЛКОВИТА СВОБОДА. ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ.

Що особливого в E-M1 Mark III?

Розширте можливості зйомки з рук у власному стилі

Абсолютна портативність і неперевершена якість зображення за будь-яких умов – ось чому E-M1 Mark III стане вашим незамінним помічником для отримання вражаючих результатів. Безмежні можливості професійної зйомки – від пейзажів і живої природи до нічних сюжетів і створення відео – творіть без зайвих зусиль і обмежень.

Портативність, яку оцінять професіонали

Фотографії, що захоплюють подих, без зайвого спорядження

OM-D E-M1 Mark III – це професійна модель фотокамери з компактним, легким корпусом, яка дає змогу виконувати професійну зйомку та отримувати високоякісні зображення за будь-яких умов.

Неперевершена портативнсть і зручність

Вдвічі менша та легша, ніж звичайні моделі*

Більше свободи руху
Завдяки компактному дизайну та невеликій вазі фотокамери E-M1 Mark III та об’єктиву M.Zuiko Digital ніщо не заважатиме вашій зйомці. Знімаючи в складних і вибагливих природних умовах, ви безумовно оціните всі переваги цієї моделі, адже ви зможете вести зйомку без зайвих зусиль з найкращого ракурсу.

*Для фотокамер зі змінним об’єктивом станом на лютий 2020 р.

Триваліша зйомка з меншими зусиллями
Завдяки легкій фотокамері E-M1 Mark III з об’єктивом M.Zuiko Digital ви менше втомлюватиметесь і докладатимете менше зусиль під час зйомки з рук. Ця фотокамера легко поміститься в невеликий або середнього розміру рюкзак для фотообладнання, залишивши достатньо вільного простору.

Надійна ручка
Ручка E-M1 Mark III забезпечує надійне перенесення та фіксоване утримання, що особливо важливо під час фотозйомки з рук або використання телеоб’єктива. Ергономічний та інтуїтивний загальний дизайн забезпечує легкий доступ до кнопок, багатонапрямкового засобу вибору точок і дисків керування.

Провідна у світі система стабілізації зображення*

Вбудована 5-осьова система стабілізації зображення
Вбудована 5-осьова система стабілізації зображення (IS) з гіродатчиком у моделі E-M1 Mark III призначена для чіткої зйомки з рук і зйомки нічних пейзажів. Вона забезпечує корекцію із 7 кроками витримки або корекцію із 7,5 кроками витримки за використання вбудованої 5-осьової системи стабілізації зображення з функцією синхронізації, що доступна для сумісних об’єктивів.**

*Для фотокамер зі змінним об’єктивом станом на лютий 2020 р.

**7,0 кроків для фотокамери M.Zuiko Digital ED 12‒40mm F4 PRO за використання фокусної відстані 40 мм (еквівалент для моделі 35mm: 80 мм); 7,5 кроків для фотокамери M.Zuiko Digital ED 12‒100mm F4 PRO за використання фокусної відстані 100 мм (еквівалент для моделі 35mm: 200 мм), вимкненої функції половинного спуску затвора та високої частоти кадрів. Обидві конфігурації відповідають стандартам CIPA в разі корекції за 2 осями (вертикальною та горизонтальною).

Без стабілізації зображення

Зі стабілізацією зображення

Вражаюча чіткість
5-осьова система стабілізація зображення забезпечує високу чіткість зображення під час професійної зйомки з рук із низьким рівнями ISO, наприклад в умовах низького освітлення або вночі. Ефективна система корекції робить можливою навіть 4-секундну зйомку в режимі зйомки з рук** без використання штатива.

*Для фотокамер зі змінним об’єктивом станом на лютий 2020 р.

**Згідно з умовами, у яких здійснювалося випробування Olympus. Результати можуть відрізнятися залежно від умов зйомки.

Бездоганно чисте й чітке зображення

Процесор зображень TruePic IX
Для реалізації широких можливостей фотозйомки фотокамеру E-M1 Mark III оснащено найновішим процесором зображень – TruePic IX. Знімки з рук з високою роздільною здатністю, фільтр нейтральної щільності Live ND, АФ для зйомки зоряного неба тощо – усе це тепер можливо завдяки одному ефективному процесору. Щоб досягти такого самого високого рівня продуктивності, моделі E-M1X потрібні два процесори TruePic VIII.

20-мегапіксельний датчик Live MOS
20-мегапіксельний датчик Live MOS у поєднанні з процесором TruePic IX і високоефективною оптичною системою об’єктивів M.Zuiko Digital Pro забезпечує отримання висококласних зображень професійної якості. Датчик використовує світло, захоплене об’єктивом, для створення насичених зображень із чіткими деталями, а антивідблискове (AR) покриття датчика зменшує відблиски й ореоли.

Широкий асортимент об’єктивів M.Zuiko Digital
Завдяки широкому асортименту об’єктивів M.Zuiko Digital ви зможете підібрати саме ті моделі, що ідеально підійдуть для виконання завдань конкретної фотозйомки. Об’єктиви з фіксованою або зі змінною фокусною відстанню, ефект риб’ячого ока, супертелефото тощо – широкий вибір і передові технології гарантують створення зображень із високою роздільною здатністю в широкій низці сюжетів.

Зйомка з високою роздільною здатністю

Знімок із рук із високою роздільною здатністю
Ця функція, що призначена для місць, де неможливо зручно використовувати штатив, забезпечує чіткі зображення та вищий рівень опору до шуму завдяки створенню композиції, еквівалентній знімку у високій роздільній здатності 50 МП. Отриманий знімок створюється на основі 16 зображень, тому ця функція ідеально підходить для зйомки пейзажів, що вимагає високої чіткості деталей.

Завантажити приклад знімка

Принцип роботи знімка з рук із високою роздільною здатністю
Під час зйомки з рук відбуваються мінімальні мимовільні рухи тіла. Щоб отримати чіткі, різкі результати, ці рухи в кожному знімку використовуються для створення одного знімка у високій роздільній здатності, що еквівалентний знімку, отриманому за допомогою датчика 50 МП.

Знімок із високою роздільною здатністю

Знімок з високою роздільною здатністю зі штатива
Ця функція особливо незамінна під час зйомки пейзажів, адже вона створює один знімок із високою роздільною здатністю, що еквівалентний знімку, отриманому за допомогою датчика 80 МП. Датчик зображення в E-M1 Mark III переміщується з кроком 0,5 пікселя для створення 8 зображень, які згодом поєднуються. Водночас приглушуються артефакти, як-от брижі.

Завантажити приклад знімка

Live ND

Заощаджуйте місце та зменште вагу свого фотообладнання завдяки вбудованій функції Live ND, що дає змогу використовувати ефекти довгої експозиції в умовах яскравого освітлення без потреби використовувати зовнішній фільтр. Виберіть рівень від ND2 (1 крок EV) до ND32 (5 кроків EV) і спостерігайте за ефектом витримки в реальному часі у видошукачі або на моніторі безпосередньо перед зйомкою.

Том Омерод
Творець Olympus, Сполучене Королівство

“А коли сонце щойно сіло, усе ще осяюючи краї хмар, і місто почало світитися нічними вогнями, я зробив детальні знімки цієї сцени, використовуючи режим знімка з рук із високою роздільною здатністю.”

Переглянути відео

Абсолютна надійність

Повна свобода зйомки

Щоб задовольнити потреби фотографів, які займаються зйомкою в найрізноманітніших умовах, модель E-M1 Mark III обладнано міцним корпусом із магнієвого сплаву, захистом від несприятливих погодних умов і системою видалення пилу.

Зйомка за будь-яких умов

Водонепроникна конструкція
Знімайте в будь-якому середовищі та за будь-яких погодних умов – і дощ більше не проблема. Щоб ви могли зосередитися виключно на зйомці, фотокамеру E-M1 Mark III обладнано пилонепроникним і водонепроникним корпусом IPX1, який також витримує низькі температури до –10 °C. Така конструкція високо ціниться професіоналами.*

*Якщо вам потрібна водонепроникна система, вибирайте об’єктив M.Zuiko Digital.

Корпус із магнієвого сплаву
Завдяки конструкції з твердого магнієвого сплаву та передовій системі захисту від несприятливих погодних умов фотокамера E-M1 Mark III надзвичайно міцна й водночас легка. Це дає більше свободи для виконання різноманітних завдань і зйомки в складних або вибагливих навколишніх умовах.

Збільшений ресурс роботи затвора
Фотокамера E-M1 Mark III задовольняє вимоги навіть найвибагливіших професійних фотографів, які прагнуть щоразу отримувати бездоганні результати. Це можливо завдяки затвору з надзвичайно довгим терміном служби, розрахованим на 400 000 спрацьовувань*.

*Згідно з умовами випробувань, проведених компанією Olympus

Швидке подавання живлення за допомогою USB Power Delivery

Якщо ви завжди на ходу або маєте проводити зйомку у віддалених або холодних куточках світу, покладіть разом із камерою E-M1 Mark III зовнішній акумулятор з технологією Power Delivery. Скористайтеся ним, щоб зарядити батарею всього лише за дві години завдяки максимальному постачанню живлення 45 Вт або продовжити зйомку, використовуючи його як джерело живлення.*

*2. Потрібне вихідне електроживлення 9 В 3 A, 15 В 2 А або 15 В 3 А. Заряджання можливе лише за вимкненої камери.

Захист зображень від пилу

Змінюйте об’єктиви без зайвих хвилювань. Система видалення пилу SSWF у E-M1 Mark III дає змогу запобігти появі плям на зображеннях через бруд або пил, що може накопичуватися на датчику. Це можливо завдяки надшвидкому вібруванню датчика, що миттєво видаляє дрібні частки. Компанія Olympus стала новатором цієї передової системи, і, починаючи з фотокамери E-M1X, використовує спеціальне покриття, що зменшує пил, у своїх моделях фотокамер, включно з E-M1 Mark III.

Меню монітора професійного рівня

Моє меню
Завдяки можливості користувацького налаштування та швидкого доступу до потрібних параметрів E-M1 Mark III стане вашим незамінним помічником у професійній фотозйомці. Зберігайте свої налаштування, якими ви користуєтеся найчастіше (до 35 налаштувань), у Моєму меню. Щоб зареєструвати, видалити або сортувати елемент Мого меню, просто натисніть кнопку Movie (Відео).

Користувацькі режими
Інтерфейс користувача забезпечує простий і швидкий доступ до чотирьох користувацьких режимів. У кожному режимі – від С1 до С4 – ви зможете зберігати улюблене налаштування залежно від умов зйомки, у яких ви часто працюєте, або ваших уподобань.

Дисплей з оптимізованою панеллю керування
Модель E-M1 Mark III забезпечує найвищий рівень керування фотографією та стилем зйомки. Найважливіші налаштування фотокамери тепер у вас під рукою в режимі панелі керування на задній частині монітора.

Покращене LV
Налаштовуйте яскравіть дисплея Live View (LV) відповідно до умов зйомки, щоб полегшити перегляд об’єктів у темних сценах, наприклад уночі під час зйомки зірок. Ви можете призначити ввімкнення й вимкнення функції покращеного LV кнопці Fn на E-M1 Mark III, а налаштування можна змінювати, повертаючи диск керування, коли кнопку натиснуто.

Керування зображеннями та резервне копіювання

Швидкий вибір зображень
Щоб швидко вибрати кілька зображень за раз, просто поверніть диск керування, тримаючи натиснутою кнопку Movie (Відео). Так ви зможете ефективніше передавати, впорядковувати й видаляти зображення.

Подвійне гніздо для карток пам’яті
Абсолютна надійність – це й передусім достатній обсяг місця для зберігання фотографій. Завдяки двом гніздам для карток пам’яті – по одному для UHS-II та UHS-I – ви зможете не зупинятись на отриманих результатах, навіть коли одну картку вже заповнено. Ви маєте змогу зберігати знімки на обох картках і будь-коли створювати резервні копії, щоб не втратити важливі фотографії.

Джерейнт Радфорд
Творець Olympus, Сполучене Королівство

“Проводячи зйомку на близьких відстанях, маєш дуже обмежену глибину різкості. Отже, я налаштував свою фотокамеру E-M1 Mark III на накладання фокуса в 9 кадрах. У результаті я отримав набагато більшу глибину різкості з розмитим фоном.”

Переглянути відео

Автофокусування професійного рівня

Висока ефективність без компромісів

Система автофокуса в E-M1 Mark III стала ще досконалішою завдяки розширеному алгоритму АФ, що спрацьовує в слушну мить, саме тоді, коли це потрібно, добре фокусуючись навіть на об’єктах, що рухаються.

121 точка фокусування

Завдяки області автофокусування, що охоплює 75% площі по вертикалі та 80% по горизонталі, E-M1 Mark III може точно відстежувати широку низку рухомих об’єктів. Спеціальний макет перехресного типу дає змогу точно фокусуватися на об’єкті або сцені та отримувати високоякісні знімки з високою чіткістю деталей як по центру, так і по краях зображення.

Надшвидка послідовна зйомка

Послідовна зйомка з відстеженням АФ/АЕ з максимальною частотою кадрів 18 кадр./с
Закарбуйте слушну мить завдяки високоточному АФ, що ідеально відстежує об’єкт під час високошвидкісної послідовної зйомки. Знімайте чіткі зображення 20,37 млн ефективних пікселів і записуйте макс. 76* неперервних знімків RAW зі швидкістю 18 кадр./с або записуйте в буфер макс. 286* неперервних знімків RAW 10 кадр./с.**

*За умов: SD-карта 32 ГБ, послідовна зйомка L без звуку з неперервним АФ, витримка 1/1000 с, найбільша діафрагма та вимкнений пріоритет обличчя. Швидкість зйомки зменшується при ISO 8000 або вище.

**У режимі послідовної зйомки L.

Послідовна зйомка з функцією блокування АФ/АЕ з максимальною частотою кадрів 60 кадрів/с
Ця функція ідеально підходить для фокусування на фіксованій точці об’єкта, що рухається з надвисокою швидкістю, і зйомки деталей, що тривають долі секунди та невидимі неозброєним оком, з високою чіткістю. Швидка послідовна зйомка закарбує кожну мить руху з високою швидкістю 60 кадрів/с.

Багатонапрямковий засіб вибору точок

Отримайте чудову композицію завдяки багатонапрямковому засобу вибору точок автофокусу. З ним ви можете швидко змінити положення автофокусу, шукаючи потрібний ракурс у видошукачі. Під час послідовної зйомки та записування відео ви можете швидко перемістити область автофокусування на потрібний об’єкт, що рухається.

Режими автофокусування “Зоряне небо”

Астрофотозйомка, що зазвичай виконується за допомогою ручного фокусування, тепер ще краща завдяки функції високоточного автофокусування. Ця функція стала улюбленою для багатьох професійних фотографів та є незамінним помічником для будь-кого, хто бажає отримувати знімки нічних пейзажів і зоряного неба на професійному рівні.

Удосконалена система розпізнавання обличчя та очей

Покращена якість потретної зйомки
Точність і ефективність відстеження у функції автофокусування в режимі пріоритету обличчя та пріоритету очей значно покращилися. Автоматичне розпізнавання та фокусування стали набагато ефективнішими завдяки новому процесору TruePic IX, що обробляє зображення з високою продуктивністю, і вдосконаленому алгоритму АФ.

Для всіх стилів потретної зйомки
Ідеальний помічник для творчої та студійної фотозйомки, удосконалена система пріоритету обличчя та пріоритету очей з високою точністю розпізнає найменші обличчя, навіть у сценах, де зазвичай виявити обличчя неможливо, наприклад у портретах у профіль.

Різноманітні можливості фокусування

Одноточкове АФ/мале АФ
Режим одноточкового АФ ідеальний для зйомки малих об’єктів у кадрі. Він також підходить для макрофотозйомки в режимі малого АФ, за якого важливе надзвичайно точне точкове фокусування.

Групове 5-точкове
Цей режим дає змогу сфокусуватися на об’єкті (точці) середнього розміру в групі людей під час зйомки спортивних подій або об’єктів, що швидко рухаються.

Групове 9-точкове
Виберіть цей режим, щоб збільшити фокусну область до 9 точок, наприклад більших об’єктів, що рухаються, або під час зйомки будь-якого виду подій.

Групове 25-точкове
Що більше точок ви виберете, то більша область фокусування. Цей режим особливо корисний під час зйомки об’єктів більшого розміру, що рухаються.

Усі точки
Якщо ваш об’єкт – група, що швидко рухається в кадрі, цей режим ідеально підходить для швидкого отримання знімка.

Відображення групи відстеження об’єктів
Ця функція моделі E-M1 Mark III спрощує фокусування під час використання функції відстеження АФ, тому вона ідеально підходить для об’єктів, що рухаються. Крім цього, модель E-M1 Mark III оснащено функціями великої області АФ для макрозйомки та виділення зони фокусування, яка є надійним помічником під час ручного фокусування.

Додаткові можливості автофокусування

Режим користувацької цільової області АФ
Налаштуйте цільову область АФ відповідно до характеру поведінки об’єкта. Вибирайте потрібні опції з 11 вертикальних або горизонтальних точок і з 3 рівнів вертикального та горизонтального переміщення області АФ.

Чутливість C-AF

-2

-1

0

1

2

Утримує фокусування на основному об’єкті, коли перед ним рухаються інші об’єкти.

Стандартно (рекомендовано)
Найкраще налаштування для широкої низки об’єктів.

Додатково підвищує ефективність АФ на рухомих об’єктах, що швидко змінюють напрям руху.

Чутливість C-AF

Із затримкою

Швидке

Реагування АФ

Стабільний

Хаотичний

Налаштування чутливості C-AF
Вибирайте будь-який із п’яти рівнів чутливості відстеження для ще ефективнішого підтримання фокусування відповідно до об’єкта або сюжету.

Обмеження АФ
Для ще кращої ефективності автофокусування модель E-M1 Mark III оснащено функцією обмеження АФ, що дає змогу обмежити діапазон автофокусування й таким чином запобігти можливості фокусування на інших об’єктах у кадрі. Цій функції можна призначити до трьох робочих режимів АФ та користувацьке керування для миттєвої активації й деактивації функції.

Користувацьке налаштування АФ для вертикального або горизонтального положень зйомки
Ви можете вести зйомку як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні, використовуючи параметри режиму цільового АФ та положення області АФ. Для найбільшого комфорту зйомки у вертикальному положенні використовуйте додаткову ручку з акумулятором HLD-9, обладнану спеціальною панеллю зі стрілками, дисками керування та функціональними кнопками.

Обмеження низької інтенсивності АФ
Ця зручна функція без зайвих зусиль забезпечить високу точність фокусування в місцях із низьким рівнем освітлення та на об’єктах з низькою контрастністю з можливістю зменшення діапазону до –6 EV*.

*У разі використання S-AF, ISO 100 та об’єктива M.Zuiko Digital Pro F1.2

Denis Smith
Olympus Visionary, Australia

Для створення фільмів професійної якості

Кінематографічна якість відео

Крім неперевершених фото, з E-M1 Mark III можна створювати вражаючі відео. Спеціально розроблена система стабілізації зображення, що працює й з відео, забезпечує чіткі зображення під час зйомки з рук.

Переглянути відео

Запис у форматі 4K з рук і в режимі кіно 4K

Плавні відео без тремтіння камери за будь-якої ситуації – тепер це можливо завдяки поєднанню датчика стабілізації зображення, що працює за 5 осями (зміщення датчика), і технології електронної стабілізації, спеціально створеної для запису відео. Тепер зйомку з рук у форматі 4K і в режимі кіно 4K (4096 x 2160) можна здійснювати без жодного додаткового обладнання.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

OM-Log400

Природне зображення

OM-Log400 + градація

OM-Log400
Отримайте ще більше свободи градації кольорів завдяки режиму OM-Log400, що створено для подальшої обробки й редагування відео. Він надає більше свободи дій під час зйомки, запобігаючи надмірній експозиції, утраті деталей у темних і яскравих ділянках.

Автофокусування для відео

Одноточкове АФ/мале АФ
Режим одноточкового АФ ідеальний для зйомки малих об’єктів у кадрі. Він також підходить для макрофотозйомки в режимі малого АФ, за якого важливе надзвичайно точне точкове фокусування.

Групове 9-точкове
Виберіть цей режим, щоб збільшити фокусну область до 9 точок, наприклад більших об’єктів, що рухаються, або під час зйомки будь-якого виду подій.

Групове 25-точкове
Що більше точок ви виберете, то більша область фокусування. Цей режим особливо корисний під час зйомки об’єктів більшого розміру, що рухаються.

Усі точки
Якщо ваш об’єкт – група, що швидко рухається в кадрі, цей режим ідеально підходить для швидкого отримання знімка.

Динамічне відео (120 кадрів/с)

Додайте кінематографічну динаміку своїм відео, уповільнюючи рухи об’єкта, щоб створити ефект сповільненого руху. Водночас відео записується в якості Full HD (1920 x 1080), щоб ви могли насолоджуватися переглядом знятого відео на екрані формату Full HD.

Можливість підключення зовнішніх пристроїв

Підключення до моніторів HDMI
Професійні відеооператори можуть підключати монітор HDMI для виконання завдань подальшої обробки відео. Підтримка виходу 4:2:2 забезпечує ширші можливості корекції кольору У режимі монітора можна використовувати зовнішній монітор, а в режимі записування – записувати на зовнішній записувач.

Запис звуку з високою роздільною здатністю з LS-P4
Поєднайте свою фотокамеру E-M1 Mark III із записувальним пристроєм LS-P4, щоб отримати ще чіткіший, чистіший професійний звук для своїх відео. Для цього всього лише спрямуйте звук на його джерело, налаштувавши напрямок мікрофона. Таке поєднання ідеально підійде для запису звуків природи, наприклад співу птахів, під час зйомки в лісі за допомогою телеоб’єктива.

Brooke Bartleson
Olympus Visionary, USA

Переглянути відео

Спеціальні функції

PRO CAPTURE

 • Натисканням кнопки спуску затвора наполовину у буфері зберігається 35 зображень. А в разі повного натискання кнопки спуску затвора

  Мить, яку ви хочете закарбувати

З функцією Pro Capture ви завжди будете готові закарбувати потрібну мить. Ця функція починає запис кадрів (до 35 кадрів з високою роздільною здатністю у форматі RAW) до повного натискання кнопки спуску затвора. Завдяки цьому фотограф може завжди знімати непередбачувані моменти з високою якістю зображення.

Для всіх умов зйомки

Режими Live Composite / Live Bulb / Live Time
Ці три функції забезпечують ідеальне керування зображеннями з довгою експозицією. У режимах Live Composite, Live Bulb і Live Time ви зможете переглядати зміни, що відбуваються в процесі довгої експозиції, безпосередньо на екрані видошукача, і завершити експозицію в слушну мить для отримання потрібного знімка.

Накладання фокуса та брекетинг
Підвищуйте глибину різкості під зйомки пейзажів або в режимі макрозйомки. Вибирайте від 3 до 15 знімків для створення зображення з повним фокусом завдяки функції накладання фокусу. А функція брекетингу фокуса записує до 999 зображень, які можна згодом використовувати в програмі Olympus Workspace для створення фотографії з ще більшою областю фокусування.

Виявлення мерехтіння та захист від нього
Режим захисту від мерехтіння зменшує ефект мерехтіння, що може з’являтися в умовах штучного освітлення. Фотокамера E-M1 Mark III здатна виявляти частоту штучного освітлення й активує затвор на піку яскравості для згладження нерівномірної експозиції та кольору між кадрами.

Вбудоване коригування зображень

Без компенсації ефекту «риб’яче око»

З компенсацією ефекту «риб’яче око»

Компенсація ефекту «риб’яче око»
Скористайтеся всіма перевагами чотирьох об’єктивів в одному. Використовуйте M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Fisheye PRO як є або, знявши ефект риб’ячого ока, як ширококутний об’єктив в одній із трьох опцій діафрагми. За ефектом корекції можна спостерігати на моніторі або видошукачі моделі E-M1 Mark III в режимі перегляду в реальному часі.

Без корекції трапецієподібного викривлення

З корекцією трапецієподібного викривлення

Корекція трапецієподібного викривлення
Знімайте архітектурні об’єкти з прямими лініями, отримуючи той самий ефект, що й під час зйомки нахиленим об’єктивом. Ефекти можна переглядати в режимі Live View, застосувавши корекцію трапецієподібного викривлення та покращення перспективи одночасно до горизонтального й вертикального напрямків зображення.

Електронний видошукач із високою швидкістю реагування

Електронний видошукач із високою швидкістю реагування
Видошукач із високою швидкістю реагування забезпечує бездоганне стеження за об’єктом під час зйомки спортивних подій із багатьма швидкими рухами або дикої природи з максимальною швидкістю 120 кадрів/с і мінімальним часом затримки 0,005 с. Видошукач оснащено оптичною симуляцією видошукача (S-OVF), що значно полегшує відстеження деталей об’єкта під час зйомки освітлених ззаду об’єктів і темних сцен.

Порівняння моделі E-M1 Mark III

Порівняти

Огляд професійних об’єктивів

Докладніше

Програмне забезпечення

Докладніше

Покращена якість відеозображення та звуку

Докладніше

Додавання аксесуарів

Докладніше
 • test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
  test-and-wow

  Дізнатися

  Дізнайтеся про наші фотокамери та знайдіть місцевого дилера.

  Докладніше
   
   
 • storelocator

  Де купити

  Надаєте перевагу персональному обслуговуванню? Швидко знайдіть найближчого дилера компанії OM Digital Solutions у будь-якому куточку світу.

  Пошук дилера
   
   
 • cart

  Купити онлайн

  Скористайтеся послугами нашого цілодобового інтернет-магазину: придбайте новий продукт OLYMPUS вже сьогодні.

  Купити онлайн
   
   

Інформаційні листи MyOLYMPUS

Першими дізнавайтесь останні новини, щоб отримати якнайбільше переваг від використання продуктів OM Digital Solutions.

Служба підтримки клієнтів

У списку нижче виберіть питання, з яким ви хочете звернутися до служби підтримки.

Це також може зацікавити вас