Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

RecMic II:

Інтелектуальний і функціональний USB мікрофон.

RecMic II:

Точне розпізнавання мовлення. Навіть у шумному середовищі.

RecMic II:

Plug & Play

Серія RecMic II

СПРОБУЙТЕ НОВАТОРСЬКУ ФУНКЦІЮ ОЗВУЧУВАННЯ ТЕКСТУ. Серію RecMic II створено з урахуванням високих вимог професіоналів, яким потрібні дуже зручні й ефективні рішення для озвучування тексту. Чотири моделі нової серії підтримують передову технологію приглушення шуму за допомогою інтелектуальної системи з двома мікрофонами для гнучкого налаштування спрямованості. Крім того, усі пристрої мають гладке ультрафіолетове покриття й безшумні кнопки, звук натискання яких не відволікає від роботи. Протимікробна обробка поверхні відповідає суворим гігієнічним стандартам, зокрема для використання в медичних закладах.

Тиша

Ви волієте записувати точно та якісно за будь-яких умов. Не перейматися з приводу вибору місця для диктування. Сидіти там, де зручно, насолоджуючись свіжим повітрям із відчиненого вікна. Але в будь-який момент може виникнути несподіваний шум.

Шум

Диктофони RecMic II майже нівелюють ризик несподіваного шуму. Вплив фонових шумів на якість записування суттєво зменшується.

Формування променя

Прогресивна інтелектуальна система RecMic II з двома мікрофонами активно ігнорує фонові шуми і забезпечує точне розпізнавання мовлення.

Вимкнення спрямованості

Чітка спрямованість мікрофонів — один із ключових факторів точного розпізнавання мовлення. Якщо вимкнути спрямованість, будуть записуватися фонові шуми.

Увімкнення спрямованості

Завдяки двом ненаправленим мікрофонам система RecMic II здатна фокусуватися на голосі диктора. Навколишні звуки майже повністю ігноруються.

Покращена функція приглушення шуму ідентифікує голос і зберігає його як є. Сторонні й малозначущі шуми приглушаються без спотворення голосу. Завжди й усюди.

Для налаштування параметрів спрямованості та приглушення шуму використовується програма RCT (RecMic Configuration Tool) або комбінації кнопок (докладніше в короткому посібнику користувача).

Завантажити >

Торстен Гейн і Карстен Шультенс, директори компанії DAZ Diktiertechnik (Німеччина): «Завдяки високочутливим мікрофонам і ефективному приглушенню фонових шумів тестовий пристрій гарантує відмінну якість записування та розпізнавання мовлення. Нова можливість індивідуально зіставляти кнопки є запорукою високого рівня сумісності з різноманітним програмним забезпеченням. Комп’ютери, що розпізнають клавіатуру, будуть розпізнавати Olympus RecMic II. Цей прогресивний підхід Olympus заощадить ІТ-ресурси й зацікавить нових користувачів».

Ромен Кьоніг, керівник технічного відділу компанії DICMA (Франція): «Навіть під час тестування в шумному середовищі якість розпізнавання мовлення була відмінною. Щоб змінити чутливість до шуму (переключитися з тихого середовища на шумне), достатньо натиснути дві кнопки на мікрофоні. У режимі HID на нових мікрофонах RecMic наші спеціалісти налаштовують рішення клієнтів, не використовуючи жодних драйверів. Завдяки цьому забезпечується сумісність з усіма розповсюдженими операційними системами та знижується ймовірність виникнення відмов у роботі таких систем».

Юрг Шпрехер, системний інженер компанії Voicepoint AG (Швейцарія): «Система ефективно знижує небажані фонові шуми й забезпечує точне розшифровування та розпізнавання мовлення. До комплекту входить сучасне та зручне програмне забезпечення RecMic Configuration Tool (RCT)».

Відвідайте сайт Voicepoint >

Для розробників

Розроблюєте власне програмне забезпечення? Хочете повністю інтегрувати систему RecMic II, щоб керувати всіма функціями, зокрема прихованими? Ми пропонуємо простий пакет SDK (Software Development Kit), який дає змогу з мінімальними зусиллями інтегрувати пристрої Olympus для диктування. Щоб отримати найновішу версію пакета SDK, натисніть це посилання.

Застосувати >