Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

DS-2600:

Зручне професійне диктування без стресу.

Нехай ваш голос працює на вас

Працюєте вдома чи в невеликій організації, наприклад у медичному центрі чи юридичній компанії? DS-2600 — ідеальний пристрій для ефективної індивідуальної роботи.

Переходьте на цифровий диктофон

Аналоговий диктофон уже не задовольняє ваші потреби і ви хочете спробувати цифровий пристрій? Новий диктофон DS-2600 відчинить вам двері в цифровий світ.

Для починаючих підприємців

Започаткували нову компанію і шукаєте зручний цифровий диктофон? DS-2600 допоможе вам досягти успіху. Швидко й легко.

Записуйте виступи на зустрічах і конференціях

Кілька зустрічей підряд? Необхідність постійно набирати текст заважає вам зосередитися на важливій темі чи на розмові з клієнтом? Новий диктофон DS-2600 у режимі конференції запише кожне слово у форматі стерео.

Наочне керування за допомогою 4-позиційного перемикача

Зручний перемикач дає змогу легко керувати пристроєм і повністю зосередитися на диктуванні. Запускайте, зупиняйте та редагуйте запис, навіть не дивлячись на пристрій. Ви зможете диктувати не лише сидячи, а навіть під час руху.

Повний набір функцій редагування для швидкого й легкого створення тексту

Недостатньо просто надиктувати запис. Формат Digital Speech Standard (DSS) дає змогу швидко редагувати файли (вставляти, переписувати, додавати, стирати/обрізати).

Високоякісний мікрофон із низьким рівнем шуму

Нові пристрої серії DS оснащуються всенаправленими мікрофонами з низьким рівнем шуму. Спеціальне покриття поглинає вібрації й мінімізує шуми, спричинені торканням ваших рук.

Новинка: направлене записування у форматі стерео

Під час зустрічей люди часто говорять наперебій і з різних боків. Ніхто не може вести структуровану стенограму з такою швидкістю. Диктофон DS-2600 спеціально створений для записування на конференціях. Легко записуйте всі виступи у відмінній якості.

Просте керування диктуванням за допомогою DSS Player Standard

Диктофон DS-2600 постачається з програмою DSS Player Standard (для Mac і ПК). Ця зручна програма дає змогу легко керувати усіма надиктованими матеріалами. Також вона автоматично імпортує записи з диктофона на комп’ютер.

Шукаєте потужне рішення для розшифровування аудіозаписів із підтримкою WiFi та надійними функціями захисту даних?

На сторінці диктофона DS-9500 ви знайдете опис професійних рішень із функціями WiFi. Працюйте ще швидше завдяки пересиланню файлів по бездротовому каналу. Будь-де.

Читати ще >