Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Digital Speech Standard (DSS)

Digital Speech Standard — це уніфікований стандарт збереження цифрових голосових записів, який було розроблено і впроваджено спільними зусиллями компаній Olympus, Grundig та Philips.

Related Content

Призначення цього стандарту — забезпечити сумісність відтворення файлів із надиктованими матеріалами, що були записані за допомогою пристроїв провідних виробників. Це призводить до збільшення обсягів ринку та гарантує кінцевому споживачеві свободу вибору, ширший асортимент і безпечний стандартизований формат.

Формат Digital Speech Standard задовольняє потребу сучасного цифрового інформаційного суспільства у високоякісних і професійних рішеннях для диктування й розшифровування. Файли DSS забезпечують відмінну якість звуку записаних голосових даних і високий ступінь їх стиснення, мають малі розміри, потребують менше місця для зберігання та не перевантажують мережу при пересиланні. Крім того, формат підтримує зберігання в заголовку файлу додаткової інформації (ім’я клієнта/пацієнта, назва документа тощо), яка допомагає впорядковувати файли.

У результаті подальшого вдосконалення формату DSS з’явився формат DS2 (DSS Pro),

який забезпечує ще кращу якість звуку (більш точне розпізнавання мовлення) та підтримує шифрування файлів (захист конфіденційної інформації). Спеціальна технологія стиснення даних зменшує розміри файлів, полегшуючи їх пересилання електронною поштою та по мережі (наприклад, для архівації).

Для професійних програм обробки й розпізнавання мовлення стандартизовані формати DSS і DS2 гарантують надійне зберігання файлів сьогодні та в майбутньому.