Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

ODDS: професійне диктування на ходу за допомогою смартфона завжди і всюди

ODDS – професійне хмарне рішення

Olympus Dictation Delivery Service (ODDS) керує передаванням файлів, записаних за допомогою програми Olympus Dictation на пристроях iPhone або Android. Якщо вам раптово потрібно надиктувати запис, а ви не взяли професійного диктофона із собою, запишіть файл на телефон і надішліть його колегам для розшифрування, яке буде виконано до вашого повернення в офіс.

Програма Olympus Dictation для iPhone/Android

Olympus Dictation Delivery Service (ODDS)

ODMS Модуль транскрипції

Файл у форматі DSS

Файл у форматі DSS

Файл у форматі DSS

Адміністратор

Olympus Dictation Portal

Сервер ODDS

https

Електронна пошта/FTPS

Набирач тексту

Набирач тексту

Набирач тексту

Захист даних понад усе

Дуже часто дані компанії є її найбільшим ресурсом. Підключивши програму Olympus Dictation для iPhone або Android до служби ODDS, організація отримає цілу низку функцій захисту. Надиктовані дані можна записувати у форматі DSS Pro з 256-бітним шифруванням AES (поліпшений стандарт шифрування). Таким чином ваші файли з надиктованим вмістом буде захищено ще до надсилання через HTTPS або FTPS, а це означає, що невповноважені особи не зможуть прослухати їх на будь-якому з етапів надсилання.

Ефективна інтеграція в наявний процес диктування

Аудіоформат DSS Pro, визнаний галузевий стандарт для професійного записування мовлення, дає змогу ефективно здійснити інтеграцію з подальшою обробкою та розшифруванням мовлення з будь-якого куточка світу. Метадані, такі як ідентифікатор автора та тип роботи, також зберігаються у файлі з надиктованим вмістом. Також можна надсилати записані файли на FTP-сервер компанії, щоб набирач тексту завжди мав доступ до них.

Olympus Dictation Portal

Портал Olympus Dictation Portal (ODP) – зручний і надійний веб-інструмент конфігурації, що дає змогу адміністраторам здійснювати централізоване керування програмою Olympus Dictation і відповідними ліцензіями ODDS. Відтепер адміністратор відповідає за налаштування параметрів конфігурації (як-от, адреса одержувача файлів із надиктованим вмістом і параметри шифрування). Таким чином автори (кінцеві користувачі) можуть зосередитися на диктуванні за допомогою програми. Це максимально спрощує роботу та запобігає помилкам користувачів.

Зручність використання в професійних цілях залежить від параметрів бездротового зв’язку смартфонів

Що стосується диктування, то часто фахівці не бажають відмовлятися від зручних у використанні інструментів, наприклад, професійного диктофона. У той же час ці користувачі постійно перебувають у русі та потрапляють у ситуації, коли потрібно миттєво записати дані на диктофон і одразу ж надіслати їх на розшифрування. Саме тому диктофони DS-7000 і DS-3500 від компанії Olympus підтримують карту пам’яті Toshiba FlashAir™. Завдяки такому бездоганному поєднанню та програмі Olympus Dictation, інстальованій на смартфон, продиктовані файли можна завантажити за допомогою бездротового підключення та згодом надіслати потрібному одержувачу, використовуючи мобільну мережу телефону.

Додаток для диктування відповідає найвищим стандартам безпеки даних

Записування з кодуванням звуку у форматі DSS PRO (256-бітне шифрування стандарту AES)
Захищені протоколи передачі даних (HTTPS/FTPS/SFTP)

Диктуйте без підготовки

Диктуйте, залишайте коментарі та надсилайте файли. Olympus Dictation для пристроїв iPhone або Android – чудова та проста у використанні програма для диктування тексту на ходу. Просте редагування: вставляйте, перезаписуйте й надсилайте голосові файли для їх подальшого розшифрування. Це чудова можливість для компаній підвищити ефективність роботи, зменшити витрати та виконувати більше завдань за меншу кількість часу.

Програма Olympus Dictation
для Android та iPhone

Зображення замість тисячі слів!

У робочому процесі існує багато ситуацій, коли візуальні засоби допомагають чіткіше висловити власну думку. Також існує чимало завдань, у яких неможливо обійтися без зображень. Відтепер експерти, консультанти та оцінювачі можуть вкласти зображення до диктофонних записів (незалежно від того, як їх створено: за допомогою диктофона Olympus DS-7000/DS-3500 чи програми Olympus Dictation).

Диктофонний запис і вкладене зображення