Здається ви переглядаєте цей сайт за допомогою Internet Explorer 6. Ця програма вже застаріла.
Для більш безпечного та надійного перегляду ми рекомендуємо вам оновити браузер на нижченаведений:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

E‑M5 MARK II

Найпотужніша стабілізація зображення
 • Якісне відео, що можна отримати за допомогою будь-якої фотокамери OM-D
 • Найкомпактніша фотокамера в своєму класі
 • Захист від пилу, бризок і низької температури

TG‑4

Екстремальні ситуації. Вражаючі зображення.
 • Високошвидкісна робота об'єктива
 • Удосконалена макрозйомка
 • Повний комплект аксесуарів

SH‑2

Поєднання чіткості та краси
 • Креативний дизайн, що викликає витончені відчуття
 • Чіткі знімки завдяки оптичній 5-вісній системі стабілізації зображення
 • Удосконалена нічна зйомка

E‑M1

Навіть краще, ніж цифрова дзеркалка
 • Корпус ідеального розміру
 • Динамічні й точні знімки завдяки швидкому автофокусу
 • Практичність і досконалий дизайн

STYLUS 1S

Найвища якість зображення у своєму класі
 • Інноваційні технології
 • Розширені налаштування
 • Інтуїтивне керування

Відкрийте світ
Фотокамери Olympus

OM-D

Створено для швидкої роботи, творчої фотографії, високої точності та якості – завершує корпус у ретро дизайні.

Читати ще

PEN

Стильна та компактна система, зі знімними об’єктивами, які забезпечують дзеркальну якість.

Читати ще

Компактні фотокамери

Компактні розміри, широкі можливості для творчості. Ми пропонуємо фотокамери для будь-якої ситуації.

Читати ще

ОБ'ЄКТИВИ

Вражаючий асортимент зум-об’єктивів, макрооб’єктивів і об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню для творчої фотографії без обмежень.

Читати ще

Широкий набір Olympus аксесуарів дозволить Вам бути готовим до зйомки за будь-яких умов!...

Це також може зацікавити вас

Останні новини View in Press Centre

Усі новини

 • НОВИНКА

  16.04.2015

  Оновлення мікропрограми для E-M5 MarkII

  Для E-M5 MarkII доступна оновлена мікропрограма версії 1.1.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  13.04.2015

  Камера STYLUS 1s невдовзі в Європі

  Відзначена нагородою Red Dot компактна флагманська модель Olympus отримала оновлений об’єктив і дизайн та стала ще потужнішою, зручнішою, зрозумілішою і витонченішою. У новій моделі STYLUS 1s використовується найсучасніша версія мікропрограми для STYLUS 1, яка забезпечує підтримку ширококутної зйомки й більшу фокусну відстань із незмінно яскравою діафрагмою 1:2.8 у ширококутному режимі 22,4 мм* та в режимі телефото 510 мм* (*еквівалент для 35-мм плівкової камери). Ця компактна преміальна модель із компоновкою кадру за допомогою видошукача з’явиться в продажу на початку літа.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  13.04.2015

  Нова модель TOUGH TG-4 не боїться ні темряви, ні глибини

  Міцні камери потрібні не тільки фотографам-екстремалам. Нова флагманська модель STYLUS TOUGH сподобається кожному, хто проводить багато часу на свіжому повітрі та бажає робити знімки найвищої якості в будь-яких умовах, не турбуючись про освітлення чи стан обладнання. TG-4 — це потужна універсальна камера, що має вражаючий, надзвичайно яскравий об’єктив із 4-кратним оптичним зумом (25-100 мм*) і максимальною діафрагмою 1:2.0 для ширококутної зйомки (*еквівалент для 35-мм плівкової камери). Сучасна система Variable Macro (чотири режими) підтримує унікальний режим суміщеного фокуса для створення макрознімків із неймовірною глибиною різкості. Спеціально для дайверів ми додали функцію розширеного динамічного діапазону під водою та вбудований манометр. Завдяки розмаїттю спеціалізованих аксесуарів TOUGH можливості для екстремальної фотозйомки надзвичайно розширюються. У продажу з травня 2015 року.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  11.03.2015

  SH-2: не втратити жодної миті

  Спонтанні фотографії — найкращі. Проте освітлення не завжди ідеальне, а щасливих дітей неможливо «призупинити», поки ви будете стабілізувати камеру. Саме тому компанія Olympus створила нову компактну камеру Stylus SH-2 й оснастила її суперсучасною технологією, яка дає змогу легко та швидко знімати відео і фотографії. Навіть у темряві! Без будь-якої професійної підготовки ви робитимете знімки такої якості, про яку можуть тільки мріяти користувачі смартфонів. Крім того, ця камера легка, компактна і чудово виглядає. Завдяки покриттю, текстура якого нагадує натуральну шкіру, та металевому корпусу в стилі «ретро» камера SH-2 чудово поєднується як з елегантним вечірнім вбранням, так і з повсякденним джинсами. Спеціальний нічний режим легко впорається з нестачею світла під час романтичної вечері зі свічками або нічної прогулянки під зоряним небом. Оптична 5-вісна система стабілізації зображення, що використовується в професійних камерах Olympus, значно краще нейтралізує тремтіння камери, ніж технології інших виробників. Це має велике значення, наприклад, під час макрозйомки з використанням потужного 24-кратного оптичного зума або під час нічного запису відео в уповільненому режимі з рук. Камера Olympus SH-2 має інтерфейс Wi-Fi для завантаження зображень у смартфон, а також безліч креативних функцій і зручні елементи керування.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Потужна система забезпечує стабілізацію зображення і зручна під час подорожей

  Нова система OM-D E-M5 Mark II має вишуканий і професійний зовнішній вигляд та перетворює фотокамеру на досконалий інструмент для спонтанної фото- та відеозйомки. Завдяки першому поколінню E-M5 в амбіційних фотографів з’явилася можливість фотографувати на ходу з притаманною однооб’єктивним дзеркальним камерам якістю без використання штатива й іншого приладдя. Запорукою цього стали легка, компактна конструкція та унікальна 5-вісна система стабілізації зображення. Вдосконалена компанією Olympus модель називається E-M5 Mark II й оснащується найпотужнішою у світі системою стабілізації зображення (на момент випуску). Покращення компенсації тремтіння камери еквівалентно зменшенню витримки на 5 кроків, що гарантує чудову якість фотозйомки в умовах недостатнього освітлення. Також OM-D має чудовий корпус, придатний до використання за будь-якої погоди. Завдяки надзвичайно швидкому автофокусу, стабілізації зображення, компактним розмірам і малій вазі камера та система об’єктивів ідеально підходять для зйомки об’єктів, які швидко рухаються, за будь-яких умов. Нова система OM-D E-M5 Mark II надійде у продаж із лютого.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Покращений об’єктив із масштабуванням

  Якщо фотографія – не робота, а захоплення, то вам знадобиться привабливе, багатоцільове, швидке й потужне обладнання. Саме таким є телефото-об’єктив Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150mm 1:4.0-5.6 II другого покоління з новим удосконаленим корпусом і покриттям Olympus ZERO, яке забезпечує покращення оптичної якості. Майстри M.ZUIKO зробили цей об’єктив серії 14-150mm водонепроникним, щоб його можна було використовувати з популярними камерами Olympus OM-D. Нова модель така ж приваблива, легка й компактна, як і її попередниця. Вона з’явиться у продажу наприкінці лютого за ціною 649 євро (або еквівалент у місцевій валюті).

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Камера TOUGH із найширшим кутом зйомки

  Нова камера Olympus Tough TG-860 – справжня знахідка для любителів активного відпочинку. Вона має надширококутний об’єктив, елементи керування, які можна використовувати однією рукою, поворотний РК-дисплей (для зйомки селфі) та опціональне страхувальне спорядження. Коли ви спускаєтеся з гори на велосипеді або мчите морем під парусом, вам потрібен надширококутний об’єктив – особливо, якщо для зйомки у вас є тільки одна рука й один шанс. Саме тому компанія Olympus оснащує нову камеру STYLUS Tough TG-860 об’єктивом із найширшим кутом огляду в компактному класі (21-105 мм*). І двома кнопками спуску затвору, щоб можна було на ходу знімати надзвичайно чіткі селфі й багатоформатні відеоролики без спотворень – як лівою, так і правою рукою, навіть не знімаючи рукавички. Камера TG-860 з’явиться у продажу в другій половині березня 2015 року за ціною 299 євро (або еквівалент у місцевій валюті).

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Чудова п’ятірка! Зустрічайте п’ятий об’єктив серії M.ZUIKO Pro.

  У 2015 році популярна серія Olympus M.ZUIKO PRO поповниться п’ятим об’єктивом, який поєднує професійні якості з компактною та легкою конструкцією, притаманною камерам «мікро 4/3». Окрім яскравого M.ZUIKO DIGITAL ED 8mm Fisheye 1:1.8 PRO в цьому році також у продажу з’явиться ширококутний об’єктив із масштабуванням, а робота над супертелефото-об’єктивом із фіксованою фокусною відстанню та масштабуванням ще продовжується. Наразі елітна серія Olympus PRO включає два об’єктиви. Усі об’єктиви M.ZUIKO PRO відповідають вимогам найвищих стандартів і забезпечують найкращу якість зображення.

  Додаткова інформація про M.ZUIKO

Нові продукти

 • НОВИНКА

  13.04.2015

  Камера STYLUS 1s невдовзі в Європі

  Відзначена нагородою Red Dot компактна флагманська модель Olympus отримала оновлений об’єктив і дизайн та стала ще потужнішою, зручнішою, зрозумілішою і витонченішою. У новій моделі STYLUS 1s використовується найсучасніша версія мікропрограми для STYLUS 1, яка забезпечує підтримку ширококутної зйомки й більшу фокусну відстань із незмінно яскравою діафрагмою 1:2.8 у ширококутному режимі 22,4 мм* та в режимі телефото 510 мм* (*еквівалент для 35-мм плівкової камери). Ця компактна преміальна модель із компоновкою кадру за допомогою видошукача з’явиться в продажу на початку літа.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  13.04.2015

  Нова модель TOUGH TG-4 не боїться ні темряви, ні глибини

  Міцні камери потрібні не тільки фотографам-екстремалам. Нова флагманська модель STYLUS TOUGH сподобається кожному, хто проводить багато часу на свіжому повітрі та бажає робити знімки найвищої якості в будь-яких умовах, не турбуючись про освітлення чи стан обладнання. TG-4 — це потужна універсальна камера, що має вражаючий, надзвичайно яскравий об’єктив із 4-кратним оптичним зумом (25-100 мм*) і максимальною діафрагмою 1:2.0 для ширококутної зйомки (*еквівалент для 35-мм плівкової камери). Сучасна система Variable Macro (чотири режими) підтримує унікальний режим суміщеного фокуса для створення макрознімків із неймовірною глибиною різкості. Спеціально для дайверів ми додали функцію розширеного динамічного діапазону під водою та вбудований манометр. Завдяки розмаїттю спеціалізованих аксесуарів TOUGH можливості для екстремальної фотозйомки надзвичайно розширюються. У продажу з травня 2015 року.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  11.03.2015

  SH-2: не втратити жодної миті

  Спонтанні фотографії — найкращі. Проте освітлення не завжди ідеальне, а щасливих дітей неможливо «призупинити», поки ви будете стабілізувати камеру. Саме тому компанія Olympus створила нову компактну камеру Stylus SH-2 й оснастила її суперсучасною технологією, яка дає змогу легко та швидко знімати відео і фотографії. Навіть у темряві! Без будь-якої професійної підготовки ви робитимете знімки такої якості, про яку можуть тільки мріяти користувачі смартфонів. Крім того, ця камера легка, компактна і чудово виглядає. Завдяки покриттю, текстура якого нагадує натуральну шкіру, та металевому корпусу в стилі «ретро» камера SH-2 чудово поєднується як з елегантним вечірнім вбранням, так і з повсякденним джинсами. Спеціальний нічний режим легко впорається з нестачею світла під час романтичної вечері зі свічками або нічної прогулянки під зоряним небом. Оптична 5-вісна система стабілізації зображення, що використовується в професійних камерах Olympus, значно краще нейтралізує тремтіння камери, ніж технології інших виробників. Це має велике значення, наприклад, під час макрозйомки з використанням потужного 24-кратного оптичного зума або під час нічного запису відео в уповільненому режимі з рук. Камера Olympus SH-2 має інтерфейс Wi-Fi для завантаження зображень у смартфон, а також безліч креативних функцій і зручні елементи керування.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Потужна система забезпечує стабілізацію зображення і зручна під час подорожей

  Нова система OM-D E-M5 Mark II має вишуканий і професійний зовнішній вигляд та перетворює фотокамеру на досконалий інструмент для спонтанної фото- та відеозйомки. Завдяки першому поколінню E-M5 в амбіційних фотографів з’явилася можливість фотографувати на ходу з притаманною однооб’єктивним дзеркальним камерам якістю без використання штатива й іншого приладдя. Запорукою цього стали легка, компактна конструкція та унікальна 5-вісна система стабілізації зображення. Вдосконалена компанією Olympus модель називається E-M5 Mark II й оснащується найпотужнішою у світі системою стабілізації зображення (на момент випуску). Покращення компенсації тремтіння камери еквівалентно зменшенню витримки на 5 кроків, що гарантує чудову якість фотозйомки в умовах недостатнього освітлення. Також OM-D має чудовий корпус, придатний до використання за будь-якої погоди. Завдяки надзвичайно швидкому автофокусу, стабілізації зображення, компактним розмірам і малій вазі камера та система об’єктивів ідеально підходять для зйомки об’єктів, які швидко рухаються, за будь-яких умов. Нова система OM-D E-M5 Mark II надійде у продаж із лютого.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Покращений об’єктив із масштабуванням

  Якщо фотографія – не робота, а захоплення, то вам знадобиться привабливе, багатоцільове, швидке й потужне обладнання. Саме таким є телефото-об’єктив Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 14-150mm 1:4.0-5.6 II другого покоління з новим удосконаленим корпусом і покриттям Olympus ZERO, яке забезпечує покращення оптичної якості. Майстри M.ZUIKO зробили цей об’єктив серії 14-150mm водонепроникним, щоб його можна було використовувати з популярними камерами Olympus OM-D. Нова модель така ж приваблива, легка й компактна, як і її попередниця. Вона з’явиться у продажу наприкінці лютого за ціною 649 євро (або еквівалент у місцевій валюті).

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Камера TOUGH із найширшим кутом зйомки

  Нова камера Olympus Tough TG-860 – справжня знахідка для любителів активного відпочинку. Вона має надширококутний об’єктив, елементи керування, які можна використовувати однією рукою, поворотний РК-дисплей (для зйомки селфі) та опціональне страхувальне спорядження. Коли ви спускаєтеся з гори на велосипеді або мчите морем під парусом, вам потрібен надширококутний об’єктив – особливо, якщо для зйомки у вас є тільки одна рука й один шанс. Саме тому компанія Olympus оснащує нову камеру STYLUS Tough TG-860 об’єктивом із найширшим кутом огляду в компактному класі (21-105 мм*). І двома кнопками спуску затвору, щоб можна було на ходу знімати надзвичайно чіткі селфі й багатоформатні відеоролики без спотворень – як лівою, так і правою рукою, навіть не знімаючи рукавички. Камера TG-860 з’явиться у продажу в другій половині березня 2015 року за ціною 299 євро (або еквівалент у місцевій валюті).

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Чудова п’ятірка! Зустрічайте п’ятий об’єктив серії M.ZUIKO Pro.

  У 2015 році популярна серія Olympus M.ZUIKO PRO поповниться п’ятим об’єктивом, який поєднує професійні якості з компактною та легкою конструкцією, притаманною камерам «мікро 4/3». Окрім яскравого M.ZUIKO DIGITAL ED 8mm Fisheye 1:1.8 PRO в цьому році також у продажу з’явиться ширококутний об’єктив із масштабуванням, а робота над супертелефото-об’єктивом із фіксованою фокусною відстанню та масштабуванням ще продовжується. Наразі елітна серія Olympus PRO включає два об’єктиви. Усі об’єктиви M.ZUIKO PRO відповідають вимогам найвищих стандартів і забезпечують найкращу якість зображення.

  Додаткова інформація про M.ZUIKO
 • 15.09.2014

  Професіонали обирають портативність

  Дедалі більше людей стають професійними фотографами. Саме для них Olympus – це новий крок у світ високоякісних, портативних, професійних фотокамер і об’єктивів, що працюють за будь-яких погодних умов. На культовій фотокамері OM-D E-M1, відтепер доступній також у сріблястому кольорі, попередньо інстальовано оновлення мікропрограми версії 2.0. Це дає змогу, не відволікаючись від процесу зйомки, одразу зберігати фотографії на комп’ютері, а також використовувати вбудовані функцію цифрового зміщення та режим Live Composite. Навіть фотографи, для яких основне у фотокамері – це функціональність, не зможуть залишити без уваги оновлений і привабливий корпус фотокамери E-M1 сріблястого кольору.

  Читати ще

Оновлення прошивки

 • НОВИНКА

  16.04.2015

  Оновлення мікропрограми для E-M5 MarkII

  Для E-M5 MarkII доступна оновлена мікропрограма версії 1.1.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  05.02.2015

  Нове оновлення мікропрограми для флагманської моделі OM-D E-M1

  Оновлення мікропрограми 3.0 для флагманської моделі OM-D E-M1 включає дві нові функції: послідовний автофокус із частотою 9 кадрів на секунду (на додачу до наявного подвійного швидкого автофокуса) налаштовує фокус окремо для кожного кадру, забезпечуючи чіткі фотознімки без розмиття, а також підтримку останньої версії системи OI.Share (2.5), що дає змогу контролювати запис відео в реальному часі за допомогою смартфона, підключеного через інтерфейс WiFi. Оновлення буде доступне з 24 лютого 2015 року. Його можна отримати безкоштовно за допомогою програми Оновлення фотокамер OLYMPUS.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  29.01.2015

  Оновлення мікропрограми для E-PL7

  Для E-PL7 доступна оновлена мікропрограма версії 1.2.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  15.01.2015

  Оновлення мікропрограми для STYLUS 1 забезпечує збільшення фокусної відстані та інші переваги

  Компанія Olympus випустила комплексне оновлення мікропрограми для покращення характеристик багатоцільової компактної фотокамери STYLUS 1, яка в 2014 році отримала нагороду Red Dot Design. Завдяки оновленню мікропрограми 2.0 збільшується фокусна відстань (до 22,4 мм* для ширококутної зйомки). Також власники STYLUS 1 зможуть використовувати креативний потенціал режимів Interval Shooting і Time Lapse Movie, які здобули величезну популярність серед користувачів флагманської моделі OM-D. Серед інших удосконалень слід відзначити сумісність із системою OI.Share 2.5, яка дає змогу дистанційно спускати затвор за допомогою смартфона, підключеного через інтерфейс WiFi. Щоб безкоштовно завантажити нову мікропрограму, скористайтеся програмою Оновлення фотокамер OLYMPUS.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  15.01.2015

  Оновлення мікропрограми для M.ZUIKO DIGITAL ED 12-50mm F3.5-6.3 EZ

  Для M.ZUIKO DIGITAL ED 12-50mm F3.5-6.3 EZ доступна оновлена мікропрограма версії 1.3.

  Читати ще
 • НОВИНКА

  09.12.2014

 • НОВИНКА

  13.11.2014

  Оновлення мікропрограми для камер асортиментного ряду Olympus PEN та OM-D

  Наш найновіший професійний об'єктив M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm 1:2.8 PRO гарантує неперевершену якість зображення. Якщо ви маєте одну з наступних камер, ви можете покращити її ефективність, оновивши мікропрограми до останньої версії. (E-PM1, E-PM2, E-P3, E-PL3, E-P5, E-PL5, E-PL6, E-PL7, E-M1, E-M5 та E-M10). Перейдіть на сторінку завантажень за посиланням нижче та оберіть з переліку свій тип камери.

  Читати ще
 • 20.11.2014

  Оновлення мікропрограми для E-M1

  Для E-M1 доступна оновлена мікропрограма версії 2.2.

  Читати ще